Avatar uživatele
jirka F

Co byte dělali, kdyby například zítra 21/7 2021 nastal biblický „Soudný den“ a bůh by přišel soudit živé i mrtvé?

Byli byste na to připraveni?Já tedy ne nevím jak by mě soudil.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Mrtvej mi to je jedno.
…ako len znejú hlavné heslá Apokalypsy…
„Pravdu má víťaz!“
„Posledný, kto prežije, súdi!“
a preto:
Živú ma nedostanú!

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Co bych dělal? Šel bych zřejmě k soudu, když už by byl ten soudný den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jestli i mrtvé tak je to průser, bo já umřel už dávno a od té doby si myslím, že celá společnost okolo se může jít konečně vycpat i se svými zhoubnými pravidly a že mám svatý pokoj a nikdo živý mě UŽ NIKDY neohrozí! Takže se ptám: počítá se onen Bůh DO SPOLEČNOSTI?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Nebudu dělat nic, protože nejde o Den spásy.

"Bible dokazuje, že soudným dnem světa není den Posledního soudu, ale Den spásy, kdy království Boží bude panovat na zemi. Proto bychom se měli velmi radovat, když vidíme jak se přibližuje – „ať zaplesají (…) že přichází [Bůh] soudit zemi. On bude soudit svět spravedlivě a národy podle své pravdy“; neboť „spatřili všechny dálavy země spásu našeho Boha“ a budou se ho bát, ale i ctít.

V biblickém významu slovo soudit neznamená jen vydání rozsudku, ale je v něm obsažen význam:
(1) poučení
(2) zkoušení
(3) kárání kvůli nápravě
(4) vydání rozsudku
K těm, již mají obdržet požehnání, jsou započteni jak mrtví, tak i živí – mrtví budou probuzeni ze svého „snu“ smrti ( a pak budou podrobně seznámeni s pravdou a obdrží plnou příležitost k získání věčného života.

Mzdou hříchu je smrt, ale darem Boží milosti je život věčný v Kristu Ježíši“, „duše, která hřeší, ta zemře“ a nakonec „každý, kdo toho proroka [Krista] neuposlechne [nebude poslušný], bude vyhlazen z mého lidu“

.L))http://ldmh­.sweb.cz/soud­.html

Podobná otázka v archivu

Kdybyste se dozvěděli, že je zítra Soudný den, běželi byste se vyzpovídat, abyste si zajistili odpuštění hříchů?

Vložila jsem otázku, ale jde o jiný soudný den

„Věříte vědcům, že pravděpodobnost zániku civilizace je vysoká a že nastane "soudný den“, který promění svět v popel? "

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nevím, nikdy jsem o tom nepřemýšlel, protože na Soudný den nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Na mnoho věcí nejsme připraveni. Hlavně na ty, které mají nízkou pravděpodobnost. A přece záplavy, přírodní katastrofy, nemoci. Asi je něco vyššího, než naše přání a touhy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

POKUD by biblický pánbíček fakticky přišel, OKAMŽITĚ bych se hlásil pod korouhve Satana. Když se rozhlédnu kolem sebe, tak za TAKOVÉHO pánbíčka bych prostě bojovat NEMOHL. A to i když je předurčeno, že prohraje. Jenže ono se toho PŘED BITVOU (závodem, zápasem atd.) papírově nakecá… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Bláboly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Nic. Čekal bych, jak to dopadne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
led

aliendrone, toto je čo? „OKAMŽITĚ bych se hlásil pod korouhve Satana“
vy nám chcete rozbiť pevný šík čarodejníc, černokňažníkov, Thora, Kapitána americu a inšpektora Babočky? Nie ste vy náhodou nasadený diverzant?

před 1010 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek