jirka F

Co byte dělali, kdyby například zítra 21/7 2021 nastal biblický „Soudný den“ a bůh by přišel soudit živé i mrtvé?

Byli byste na to připraveni?Já tedy ne nevím jak by mě soudil.

Nejlepší odpověď
led

Mrtvej mi to je jedno.
…ako len znejú hlavné heslá Apokalypsy…
„Pravdu má víťaz!“
„Posledný, kto prežije, súdi!“
a preto:
Živú ma nedostanú!

Další odpovědi
Drap

Co bych dělal? Šel bych zřejmě k soudu, když už by byl ten soudný den.

zjentek

Jestli i mrtvé tak je to průser, bo já umřel už dávno a od té doby si myslím, že celá společnost okolo se může jít konečně vycpat i se svými zhoubnými pravidly a že mám svatý pokoj a nikdo živý mě UŽ NIKDY neohrozí! Takže se ptám: počítá se onen Bůh DO SPOLEČNOSTI?

annas

Nebudu dělat nic, protože nejde o Den spásy.

"Bible dokazuje, že soudným dnem světa není den Posledního soudu, ale Den spásy, kdy království Boží bude panovat na zemi. Proto bychom se měli velmi radovat, když vidíme jak se přibližuje – „ať zaplesají (…) že přichází [Bůh] soudit zemi. On bude soudit svět spravedlivě a národy podle své pravdy“; neboť „spatřili všechny dálavy země spásu našeho Boha“ a budou se ho bát, ale i ctít.

V biblickém významu slovo soudit neznamená jen vydání rozsudku, ale je v něm obsažen význam:
(1) poučení
(2) zkoušení
(3) kárání kvůli nápravě
(4) vydání rozsudku
K těm, již mají obdržet požehnání, jsou započteni jak mrtví, tak i živí – mrtví budou probuzeni ze svého „snu“ smrti ( a pak budou podrobně seznámeni s pravdou a obdrží plnou příležitost k získání věčného života.

Mzdou hříchu je smrt, ale darem Boží milosti je život věčný v Kristu Ježíši“, „duše, která hřeší, ta zemře“ a nakonec „každý, kdo toho proroka [Krista] neuposlechne [nebude poslušný], bude vyhlazen z mého lidu“

.L))http://ldmh­.sweb.cz/soud­.html

Podobná otázka v archivu

Kdybyste se dozvěděli, že je zítra Soudný den, běželi byste se vyzpovídat, abyste si zajistili odpuštění hříchů?

Vložila jsem otázku, ale jde o jiný soudný den

„Věříte vědcům, že pravděpodobnost zániku civilizace je vysoká a že nastane "soudný den“, který promění svět v popel? "

Kepler

Nevím, nikdy jsem o tom nepřemýšlel, protože na Soudný den nevěřím.

Kelt

Na mnoho věcí nejsme připraveni. Hlavně na ty, které mají nízkou pravděpodobnost. A přece záplavy, přírodní katastrofy, nemoci. Asi je něco vyššího, než naše přání a touhy.

aliendrone

POKUD by biblický pánbíček fakticky přišel, OKAMŽITĚ bych se hlásil pod korouhve Satana. Když se rozhlédnu kolem sebe, tak za TAKOVÉHO pánbíčka bych prostě bojovat NEMOHL. A to i když je předurčeno, že prohraje. Jenže ono se toho PŘED BITVOU (závodem, zápasem atd.) papírově nakecá… ;) :D :D

elkon

Bláboly.

xiperio

Nic. Čekal bych, jak to dopadne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

aliendrone, toto je čo? „OKAMŽITĚ bych se hlásil pod korouhve Satana“
vy nám chcete rozbiť pevný šík čarodejníc, černokňažníkov, Thora, Kapitána americu a inšpektora Babočky? Nie ste vy náhodou nasadený diverzant?