dgfdgf

Co by cítil gay k nahý ženě? To co heterosexuál k nahýmu muži?

Nejlepší odpověď
marci1

Oba dva by mohli cítit přátelství, kamarádství ap., ale zřejmě ne sexuální přitažlivost. 🙂

Další odpovědi
pepíka

Myslím, že by mu to nezajímalo. Kluk miluje kluka a o holky nemají zájem nebo holka miluje holku a taky kluci je nezajímají, to tak prostě je, i když se stane, že kluk miluje holku, co vypadá jako muž.

Nuk nuk

Ono je to s tou homo a hetero sexualitou ještě maličko jinak, než se v poslední době tvrdí. Drtivá většina homosexuálů nejsou vyhranění homosexuálové, homosexualita většinou vzniká na základě různých psychických pochodů, ačkoliv to může být podvědomé.
Takže v případě toho gaye spíš záleží, jak moc je přesvědčeným gayem, ale s většinu z nich by to nejspíš nechalo klidnými.
Co dělá pohled na nahého muže s heterosexuálem, nevím, nejsem muž, ale soudím, že jsou na tom podobně asi jako my ženy, když vidíme nahou ženu – třeba v šatně u bazénu. Přijde mi to normální.

ShadyPony

Lhostejnost