Adelka123456

Cítí vozíčkáři vzrušení?

Když je někdo na vozíčku, může mít sex? Cítí to?

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč ne, pokud jej nikdo nevykastroval? Akorát v praxi zřejmě používají jen autoerotiku.

Další odpovědi
PepasAvalonu

Pokud má problém jen s nohama, tak může. Neřekls kteří vozičkáři, může jich být víc. Nohy, páteř,mícha, různé ochrnutí,.. paraplegik nemůže. Ale pokud jsi viděla Nedotknutelné, tak víš, že jsou i jiné způsoby. 😂
Celotělně ochrnutí mají ochrnuté i svaly a hýbat mohou jen hlavou (ale ne krkem) – pouze orgány na hlavě. Kromě hlavy taky nic jiného necítí. Veškeré nervové spojení je pryč a tělo musí ostatní udržovat, aby zcela neochablo/neumřelo (i když v podstatě je umrtvené).

da ny

Pokud je vše zachováno, může, mohou mít i děti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.