Avatar uživatele
Kepler

Cítete se víc Kelty, nebo Slovany?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YGvDIykI­ExQ

Nazdar Kelte!

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, aliendrone, Gonfaloniér před 1282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Společnost Genomac vyzkoumala, že slovanská krev v nás koluje pouze z 50 %. Ale z té druhé poloviny se necítím být Keltkou, nýbrž Venušankou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Po hudební stránce spíše Keltkou.
(Ta hudba mne fascinuje > ovšem nikoliv v podání Tří sester.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Cítím se především jako ALIEN, Kelty a Slovany si dávám k snídani. Germány mám jako přesnídávku, atd., atd. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gonfaloniér

Kelty mám mnohem raději a jsou mi celkově víc sympatičtější než Slované.
Někde jsem četl, že těch slovanských genů je tu ještě míň než uvádí marci1. Česko je takový mix genů slovanksých, keltských, germánských a plno dalších.

Ale necítím se ani jako jeden z nich. Vzpomínám, že ještě jako hodně mladý jsem to hodně řešil, taky jsem si přál mít nějaké slavné předky. Teď je mi to úplně volné a moc mě to nezajímá, protože já jsem já a to bez oheldu na všechny mé předky — je úplně jedno kdo byli.

Upravil/a: Gonfaloniér

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Tak napůl, v poslední době už i jako evropan. Pocházím z Moravy, název Morava zavedli Kelti, i Orava je tohoto původu. Teď tam mají problémy, cítím s nimi.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nevím. Chutná mi víc irská whiskey než ruská vodka. Podle hudebního vkusu jsem určitě Kelt, ale ženské se mi líbí ty výrazně slovanské.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> :o Nemůžeš chrápat woe? Víš že strašidla mají padla ve 3, nejpozději ve 4:30?! ;)

před 1282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No jo, no. Asi mám nějaký lunární time-out. Morfeus lítá po všech čertech.

před 1282 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek