Kepler

Čím to, že se ženskost postavy málokdy vyrazí souměrně?

Buď mají kapitální poprsí a boky jako chlapec, nebo opačně. Málokdy souměrně. O pneumatikách nad kyčlemi nemluvě, chtít k tomu ještě štíhlý pas je téměř sci-fi. Proč mají nejvýraznější postavy černošky a jejich deriváty?

Nejlepší odpověď
led

Je to kvôli vám mužom. Každá civilizácia, každá spoločnosť, každý človek má svoje predstavy ideálnych mier človeka. Tieto pohľady sa menia pod vplyvom podnebia a spoločenských (aj náboženských) a filozofických vzťahov.
Len sa pozrite na sošku Věstonickej Madony (veľké brucho a prsia symbolizujúce matku), Korintskej Tanečnice s býkom (štíhly pás a veľké prsia), Gréckej Pallas Atény (geometrická súmernosť tela),cez stredovek až po súčasnosť od vychrtlých cez súdkovité Madony až po „čo prsia to boky“.
Muži, čo by ste robili, keby ste stále hľadeli na jeden jediný obraz, počúvali jednu a tú istu melódiu strojovo presnú? Takto sa môžte kochať od rána do rána a napriek tomu vás pohľad na ženy neomrzí… alebo ano?

Další odpovědi
Michala11

…od té doby co korzety vyšly z módy… Pěkně stavěných mužů, je zato spousta, samá široká ramena a žádná bříška:) V nedokonalosti je přece krása!