Banán94

Čím to je, že skoro brečím, když dlouho nemám sex?

Jsem citlivka, nebo kvuli tomu, ze ziju sexem az ted ve 22

Nejlepší odpověď
da ny

Pravděpodobně jste psychicky nevyrovnaný/zou­falec..a „mlátí“ s Vámi hormony, které neumíte ovládat rozumem.
Co je u Vás dlouho…?
Pokud Vám jde jen o sex, vyhledejte s kondomem nejstarší řemeslo..... 😁
Nebo se „angažujte“ v nějakém vztahu, najděte si partnerku s podobnými nároky, pokud jde o četnost.
Pokud čekáte, co kde „ulovíte“, sbíráte zkušenosti a děláte si tzv. „čárky na futro“, musíte počítat i s okurkovými sezonami 🙂.

Další odpovědi
dubraro

Sex patří k základním životním potřebám. Jeho nedostatek má různé psychické i fyzické důsledky.

Jiří Bohumil

Než jsem se dostal k odpovědi, byla otázka uzamčena.
Ale, pokud Ti to pomůže, souhlasím s Dubrarem a jenom bych ještě dodal.
Pokud nemáš stálou a vhodnou partnerku, bývá to problém.
Pokud Ti jde jenom o „prostý“ sex, pak je řešením buďto promiskuitní shánění a střídání partnerek, případně prostitutky.
Pokud Ti jde o „milování“ – sex s citovým vztahem, pak si najdi partnerku „Tvého srdce“ 🙂, a můžeš mít sex opravdu plnohodnotný.
Je však nutné, aby jste měli i shodný sexuální „apetit“.
Pokud je tento rozdílný, případně má partnerka jiné omezující „zábrany“, což mohou být prudérnost, víra a jiné, pak je potřeba najít partnerku, kterou budeš mít rád (cit), ona bude mít ráda Tebe, ale budete také mít shodný vztah a přístup i k sexu, jinak budeš „brečet“ ještě víc.:-(
Jinak je to u Tebe „přebytek“ hormonu testosteronu, který by Ti někteří chlapi, občas, i záviděli.:-)))