hrobar185

Čím slepit pozinkovaný plech a polystyrén ?

Jedná se o plechové víko na včelí úl, cca 40 × 45 cm a na straně je ohnutý…jde mi jen o to, to nějak prostě spojit, přilepit to je jedno, hlavně nijak neprovrtat nebo nepoškodit ten plech, aby tam potom nezatékala voda, protože to bude venku. A taky, aby to odolalo vedru v létě a nízkým teplotám v zimě.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Slepit oboustrannou lepicí páskou,bratr tak lepil polystyrén na železný poklop.Odmastit a očistit plech a polystyrén zbavit prachu.