Odpovedi18

Čím se otevře jakákoliv věc, kde šroubky už jsou zníčené nesprávným šroubovákem?

Třeba konkrétně iPhone 7, kde musí být speciální šroubovák.

Nejlepší odpověď
Hlada

Když to nejde sílou, musí to jít větší sílou.
V krajním případě odvrtat hlavičku.

Další odpovědi
mosoj

Je vidět, že jste nikdy nic takového nedělali. Není to tak snadné. Čím menší šroubek tím těžší. Už chci vidět jak odvrtáváte miniaturní šroubek.
Nicméně většinou se to dělá tak, že si na dříku šroubu uděláš drážku pro rovný šroubovák. ( mluvím o velmi malých šroubech!!). Ani to není procházka rájem.

Rokio

Na tvém místě bych se poradil s odborníkem v elektroskopu nebo tam, kde jsi mobil zakoupil.

Edison

Ve většině obchodních center je iphone pohotovost. Tam by si mohli poradit a jistě mají i speciální nářadí. Jinak by mě zajímalo, o jaký speciál se jako má jednat.

Kepler

Když už se stalo, tak asi jedině odvrtat. Zničené šroubky nahradit jinými s obvyklejší hlavičkou a koupit si hodinářskou sadu. Je ve formě dutého pera, kde jsou uvnitř piny různých velikostí – plochý i kříž. Stalo mě to něco přes kilo.

Lamalam

Edison > žádnej speciál, obyčejnej pantalope za 35 Kč.