zzzzz

Čím se na internetu nejraději bavíte?

Já mám na google mapách projetou půlku světa, teď jezdím i po seznamovských, občas je dobré srovnání:-)
Také chodím na nějaké poradny.
Prohlížím historické fotografie známých míst.
Sleduji pohyb akcií a realit.
Občas i ten facebook:-)

Co je vaší oblíbenou internotovou zábavou?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)
Doplňuji:
Gecco já jsem přiznala facebook, když se tam vyfotí nějaká kačeří huba, tak to skoro porno je 😁

A zapoměla jsem na osla.cz:-)) ten je docela dobrý:-)

Nejlepší odpověď
uccello

Je hezký, že nikdo nenapíše porno. :)

Další odpovědi
gecco

Přidám se k odpovědi od Uccello – je opravdu zajímavé, že nikdo, včetně tebe, nepřizná porno, přitom zabírá značnou část obsahu na internetových serverech uloženého.
Tak já se přiznám, je to porno.
Pak nějaké ty zpravodajské servery.
A nyní Odpovědi.
Doplňuji:
ZZZZZ → facebook neznám (tedy, vím, co to, rámcově, je, ale profil nemám a nebrouzdám po něm), ale natolik jsi mne navnadila, že si profil možná založím a pokouknu, tohle porno ještě neznám.
A, ovšem, souhlasím, osel.cz je výtečný server.

RyuzakiKate

YouTube. Kvůli němu jdu vždycky spát o 1–2 hodiny pozdějš.

quentos

scrabblem přes internet, Youtube, Odpovědi.cz…

Emefej

Jako všichni, porno, warez apod.

Banán88

hlavne You Tube, ale take Pinterest protoze miluji fotografii, Facebook uz jsem zrusil, takze komunikativne pouze Viber a Skype.. Vlastne ted co jsem v Anglii, tak vse cim se da utlouci cas ktery tu v samote travim :)
Doplňuji:
… a jak tak koukam.. asi prubnu nejakou seznamku :D

jjj123456789

Blbé odpovídání tady na Odpovědích.

Gami.Pet

Já si ráda čtu něco o hvězdách astronomii, učím se souhvězdí, dívám se na online filmy nebo seriály, čtu si anglické text a hraju hry nebo si ještě píšu s kamarády :)

Inquirer

Diskusní server Okoun.cz, kde je mnoho velmi zábavného čtení.

setapouch

Blby, kteří dostanou funkci a dvakrát mažou a jednou myslí.
Doplňuji:
Na porno mi stačí třicet sekund denně :D

Curiosity

hra Kris Kros na www.hry.cz 😁 Aukro – tam prodávám a nakupuji 🙂 ..e-mail využívám 🙂 ..recepty.. dále wikipedie, youtube pro veškerou hudbu, play.cz pro další hudbu :--))) a tak různě.. FB pro nejnutnější komunikaci už jen vesměs 😁 + pár skupin o zvířátkách, vaření, rostlinách atd. 😁

MonkeyKing

Škoda času – jestli vám to nepřipadá,tak je něco špatně s vašim životem. #Názor