kurec

Čím přilepit hodně velký plakát?

Má velikost 100cm na šiřku a na výšku kolem 160cm myslím si že ty lepítka z umělé hmoty to neudrží, lepící páska při odlepování sebere s sebou omítku takže jediná dobrá možnost mi příjde hřebíky jelikož když se vytáhne ze zdi tak moc z dálky nejde ani vidět že tam byl(a malá díra v plakátu po vytáhnutí mi nevadí)

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejrychlejší, nejjednodušší a nejestetičtější je fixovat plakát na zeď stejně jako tapetu. Když tě omrzí, tak ho zase prostě jenom přetapetuješ.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

V podstatě stejná rada jako Kepler, pouze s malým rozdílem. Přilepit tapetovacím lepidlem a pokud jej chceš pak sejmout, opatrně promočit mokrou houbou a lepidlo povolí a plakát sejmeš bez poškození omítky. A plakát, pokud není moc háklivý, opatrně usušit a třeba bude ještě i použitelný (pokud jde o to jej vůbec uchovat).

ivzez

Také bych použila tapetovací lepidlo → buď přímo na stěnu,
nebo na stejně velký karton a ten na stěnu přibít hřebíčky.

Pokud byste nechtěl použít lepidlo, dejte před hřebíky
přednost připínáčkům → i s těmi mám dobrou zkušenost.