Čím lepit stropní polystyrenové kazety na polystyrenové kazety na stropě?

podle mě je zbytečné ty staré sundávat a tak bych to nalepil na ně, což by neměl být problém až na to, jaké použít lepidlo.

zajímá mě konkrétní lepidlo

Nejlepší odpověď
jmhad

existuje speciální lepidlo na polystyren v různém balení – např kartuž nebo plechovka. Stačí zlehka natřít kraje a střed desky ,popř. jenom body a přitisknout.

Další odpovědi
Lamalam

Lepidlem na polystyren. To konkrétní lepidlo na polystyren se jmenuje lepidlo na polystyren, vyrábí ho celá řada výrobců.

mosoj

Předpokládám že původní kazety měly nějaký reliéf či strukturu. Nelepilo by se na rovný povrch a lepidla by byla hodně velká spotřeba.
Daleko vhodnější je lepící polyuretanová pěna.

http://www.centrum-zatepleni.cz/le­pidla-a-sterky/lepidlo-na-fasadni-polystyren/ceresit-ct-84-express-polyuretanove-lepidlo/

honza19hk

lepidlem na polystyren.