dust8

Čím byste nabarvili dřevěnou kuličku na petang a na jakou barvu, aby byla dobře viditelná v trávě?

Zhledika životnosti barvy je lepší třeba nátěr barvou, nebo postříkání sprejem? Jsou i nějaké jiné možnosti.

Jde o to, že dřevěná kulička ke které se hážou petangové koule není vždy dobře viditelná v trávě.

Odpovědi
Roman71

Nejlépe nějakou reflexní odlišnou od zelené trávy a navrch zpevňující lak, aby nebyla od petangových koulí hned omlácená k nepoznání. Lakovaný povrch dřevěné kuličky se bude velmi dobře udržovat. 😉

Rokio

Červenou barvou. Ta dobře kontrastuje se zelenou.

zjentek

Nesplet sis to s kriketem?