Avatar uživatele
aliendrone

Cikáni ukradli Rusům tank! Je to možné?

Jsem dost na rozpacích – je to kachna nebo ne? Ještě snad někdo pochybuje o tom, že to poslední, co ve své existenci zaslechl Terminátor bylo: „Hej móre, železo!“ Co vy na to? ;) :D :D
https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/romove-ukrajina-valka-rusko-civiliste-cernigov.A220227_094­400_zahranicni_elk

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? da ny, Kepler, Ametyst před 760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nepodceňuj čmoudy! U nás z Bečvy nedávno vykradli 40 tun ryb a prodali to Východniarům. Nezůstala ani mřenka. Teď se prý chystají na Balt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

V každém případě se Slováci bát nemusí.Ve východní části Slovenska mají potencionáně silné obránce.;-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Tak to je příprava na další díl. Cikáni jdou do nebe. A já se nedivím. Když posílají nováčky bojovat do první linie a ti padnou hned do zajetí (možná schválně), tak takoví i hlídají tanky, parky a pod. A podle cenzury je skutečnost asi taková, že Cikáni ukradli Rusům všechny tanky, ale napsali jen jeden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Je to možné. Putina strašlivé neúspěchy ruské armády tak naštvaly, že vyhrožuje světu jadernou válkou. To už sranda přestává být …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jde jen o to, jestli budou mít v kovošrotě dost velkou váhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krupice

Železo jako železo. Teď ještě najít sběrný dvůr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marty Koller

Když s tím ani neuměj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

„Slovan jsem a slovan budu! Až jindy Lakatoši.“

Teď očividně přišel ten správný čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Pak kdo jim dělá tu mizernou reputaci. My rozhodně ne, můžou si za ni sami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Kdysi jsem se bavil s majitelem kovošrotu. Říkal, že tam jednou měli tank ale nakonec z toho neměli nijaký zisk, protože větší část tanku byla z druhu železa, které se nehodí na normální výrobu. Nevím přesně co do toho míchali.

Nový příspěvek