aliendrone

Cikáni ukradli Rusům tank! Je to možné?

Jsem dost na rozpacích – je to kachna nebo ne? Ještě snad někdo pochybuje o tom, že to poslední, co ve své existenci zaslechl Terminátor bylo: „Hej móre, železo!“ Co vy na to? ;) :D :D
https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/romove-ukrajina-valka-rusko-civiliste-cernigov.A220227_094­400_zahranicni_elk

Nejlepší odpověď
Kepler

Nepodceňuj čmoudy! U nás z Bečvy nedávno vykradli 40 tun ryb a prodali to Východniarům. Nezůstala ani mřenka. Teď se prý chystají na Balt.

Další odpovědi
ten který je

V každém případě se Slováci bát nemusí.Ve východní části Slovenska mají potencionáně silné obránce.;-)

Kelt

Tak to je příprava na další díl. Cikáni jdou do nebe. A já se nedivím. Když posílají nováčky bojovat do první linie a ti padnou hned do zajetí (možná schválně), tak takoví i hlídají tanky, parky a pod. A podle cenzury je skutečnost asi taková, že Cikáni ukradli Rusům všechny tanky, ale napsali jen jeden.

Pepa25

Je to možné. Putina strašlivé neúspěchy ruské armády tak naštvaly, že vyhrožuje světu jadernou válkou. To už sranda přestává být …

Drap

Jde jen o to, jestli budou mít v kovošrotě dost velkou váhu.

Krupice

Železo jako železo. Teď ještě najít sběrný dvůr.

Marty Koller

Když s tím ani neuměj.

Kazatel

„Slovan jsem a slovan budu! Až jindy Lakatoši.“

Teď očividně přišel ten správný čas.

Ametyst

Pak kdo jim dělá tu mizernou reputaci. My rozhodně ne, můžou si za ni sami.

EKSOT123

Kdysi jsem se bavil s majitelem kovošrotu. Říkal, že tam jednou měli tank ale nakonec z toho neměli nijaký zisk, protože větší část tanku byla z druhu železa, které se nehodí na normální výrobu. Nevím přesně co do toho míchali.