Lgee

Chtěli byste vyzkoušet na den život bezdomovce?

Na 24 hodin.

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Ne

Jako lezet den ozralej a pochcanej v Sherwoodu? Asi spis min nez vic. Myslim, ze kdo chce plne pochopit brzdomovce, musel by stravit vic casu mezi nimi, navic psychika je jina kdyz vis, ze uz jsi tam kde si. Kdyz si to vyzkousis, mozna si tak reknes maximalne „to je hrozny“ , ale nepochopis jejich psychiku a jednani, nedozvis se, jake maji tyto lidi hodnoty atd.

Další odpovědi
briketka10

Nevím

Nevím, snad bych to i vyzkoušela,
ale jen v létě. V zimě někde pod
mostem bych spát určitě nechtěla.

Drap

Ne

Ne za 24 hodin nic nevyzkoušíš.Jen tak trošičku nakoukneš. A kdo takové ambice má, tak si to může klidně zkusit kdy se mu zachce.

Kepler

Ne

Už jsem si to jednou s kamarádem, co by študent vyzkoušel. Byl to velkolepý dvoudenní tah po putykách pražských.

marci1

Ne

Přežít jeden den někde na lavičce, bez ničeho, hladovÍ – to možná zažila většina z nás. To se dá. Ale nemít možnost se vrátit DOMŮ? Být bezdomocem? Musím se mít kam vrátit ☹

dudu

Ne

Nerevarin

Ne

quizzi

Ne

Adamos00

Ano, je to můj dávný sen...

obyč holka

Ne

briketka10

Keplere

Taky jsem zapomněla na ty probdělý noci
po zábavách na lavičce v parku s klukem 😁
I sama na nádraží, když mi ujel vlak a já
na něj čekala venku s pivíčkem, kávičkou
a několik bezdomovců prosilo o cigaretku.
Byli taky vyhnaní z nádraží na 3hoďky to se
tam uklízí a nádraží je zavřeno.
Jen v obrovských mrazech pouští dovnitř a
topí.

Kepler

No, my spali tak 3 – 4 hoďky na lavičkách bez holek, než otevřeli další knajpu (Smíchov U Váhy, 5:00). Bylo to hrozné. Od té doby, když projdu kolem lavičky v parku, tak si vzpomenu nejdřív na tohle a ne na nějaké radovánky s holkou…:-)

briketka10

My v únoru a bylo nějakých – °C to
už si nepamatuju kolik, ale asi nás
hřála láska, sex a alkohol + džíska
pod náma 😁

Kepler

Jo, to se dá a se vší radostí!