Rokio

Chtěli byste mít na zádech křídla?

Pokud ano, tak andělská, dračí, démoní, nebo jiná?

Odpovědi
aliendrone

Necítímse dostatečně kvalifikován k seriózní odpovědni, nicméně ZNÁM zde někoho, kdo odpovědět MŮŽE! Dračici se vzhledem anděla a démonickou poťouchlostí. Pravda je, že tento popis sedí na obecně na všechny ŽENY, ale s ohledem na diskrétnost nebudu jmenovat. 😉 😄

Filip84

Ne, to bych opravdu nechtěl, nevím, k čemu by mi byly dobré. Sílozpytné zákony jsou svině, takže, abychom mohli létat, tak by to musela být zcela onačejší křídla, než jsou křídla mythologická, ta by nás neunesla.

Proto bych měl na zádech křídla, která by zavazela, teďka bych si musel všecko oblečení nechat šít na míru, na zimu by mi museli našít nějaké mundúry i na ta křídla, teďka sám bych do toho ta křídla oblékl asi těžko … Jenom komplikace, jedno s druhým. Stačí krátká logická dedukce a dojde Ti, jaká by to byla krávovina mít křídla. 🤪🤦‍♀️

Ale bral bych ocasa! 😎 Protože my tam, nad řití, máme obratle, že jako bychom ten ocas mohli mít / měli jsme ho, ale ztratili při evoluci / pánbůh nás chtěl vyrobit s ocasem, ale na poslední chvíli si to rozmyslel (nebo tak něco: víme úplný prd! 😅).

Ocas by nevadil, naopak, to by znamenalo jenom díru ve spodkách / kalhotách atp., to je malá věc, i našít na spodky / kalhoty zimního „chobota“ ku ocasu překrytí.

Ale on by se hodil, nejen takhle „na večír“! 😈😂

cappuccino

Ani ne! Nerada spim na brise:)