Anonym*****

Nevíte, jak probíhá přijímací pohovor na SŠ (předškolní a mimoškolní pedagogika)?

Chtěla bych se někoho zeptat,jestli nevíte jak probíhá přijímací pohovor na SŠ(předškolní a mimoškolní pedagogika)Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Netuším, co si představujete pod pojmem opřijímací pohovr.

K přijetí na tento obor, stejně i otatní obory na SŠ, je třeba, abyste složila úspěšně písemné státní přijímací zkoušky a školní zkoušky (kdysi tzv. talentové), z hudební, výtvarné, tělesné a jazykové výchovy.

Jak probíhají? Na každé škole to může být jinak organizačně.

http://oaspgsbe­roun.cz/spgs/pri­jimaci-rizeni-denni-studium/

Na většině škole je možné si vyzkoušet „zkoušky nanečisto“. Informace najdete určitě na stránkách příslušné školy.