nugetka 56

Chtěl bych se zeptat chtěl bych na vizo 2 z matematiky ale průměr mám 3.31 z důvodu toho že mám málo známek a učitel

Nechce abych si je dopsal proto tam mám x ve čtvrtek píšu pololetku ale nějak nejsem přípravy co bych měl pro to dělat aby mi tu dvojku dal

Odpovědi
Filip84

Především, když se chceš na něco zeptat, tak to musíš být s to napsat tak, aby z toho bylo seznatelné, na co se chceš zeptat. Jinými slovy: je ti hovno rozumět.

Jinak jsem z toho pochopil, že se to týká školy, tak to řeš se školou, učitelem, tady to nevyřešíš, tady není škola, Kinderscheißes­pielplatz, pedagogická poradna, ani poradna pro puboše, co jsou líní se učit.

elkon

Naučit se látku.

Kelt

Je pěkné, že chceš dvojku z matematiky. Já ti ji klidně mohu napsat, ale asi to nebude mít vliv. Te se musíš domluvit s učitelem a musíš se učit matematiku. Kromě toho by ses mohl naučit vyjadřovat. Ty jsi to po sobě četl? A kdyby ti to někdo takto oznámil, ty bys věděl, vo co go?