Adamoes

Chtěl bych se naučit hrát na baskytaru. Jaké jsou základní předpoklady?

PS: Můžu se učit i bez základů z normální kytary?

Nejlepší odpověď
Drap

Mít hudební sluch a chuť naučit se to. Potom jde všechno.

Další odpovědi
led

Doplním Drapovú odpoveď „Mít hudební sluch a chuť naučit se to.“: a cítiť srdcom.
ak hudbu a nástroj nebudete cítiť, naučíte sa síce aj tak, ale to nebude hudba, ale len akési mechanické údery do strún.

lemur

hlavně mít k dispozici baskytaru

ladaadal

Samozřejmě, že můžeš i bez základů z šestistrunky. Stačí ti ta basa, troška sluchu a hlavně hodně elánu do učení.