Dlostev

Chrčení repráčků kvůli mobilnímu telefonu?

Proč vzniká občasné chrčení a přeskakování (±10sec.) v repráčcích od počítače kvůli mobilnímu telefonu ikdyž mi zrovna nepřijde sms nebo nikdo nevolá? Je možnost tomu nějakým způsobem předejít kromě toho dávat dál telefon od počítače?

Odpovědi
Hlada

Rušení vzniká v době, kdy je telefon spojený se základnovou stanicí. Impulzy jsou tak ostré, že obsahují prakticky všechny frekvence a nelze je odfiltrovat. Nejsou proti tomu odolné ani profesionální zařízení v rozhlasových studiích, takže v domácích podmínkách je jediné řešení dát telefon dál od počítače.

Jsemtady

Telefon se sam prubezne hlasi kde je…
„Ja jsem tady, kdo je v dosahu …“
„Bts XY, ja, beru si te na starost“

Proste kdyz ti nekdo vola, aby system vedel na kterou stanici ma hovor propojit.

No a to hlaseni vysila a dela ten rusivej sum. Muzou pomoct lepsi kabely u repraku, bezne tam bejva jen dvoulinka nestinena, ale nic to nezlepsi 100%ne.

Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-pri-telefonovani-nebo-posilani-sms-u-pc-zacne-pc-vrnet-vrcet