Avatar uživatele
Kepler

Chráníte naše lesy, nebo je přenechávate radši kůrovci?

Papírové vs. látkové: kapesníčky, utěrky, pleny dětské i seniorské… Co preferujete a proč?

https://pixaba­y.com/cs/photos/stro­my-les-lesn%C3%AD-cesta-3410836/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Complex před 1868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pleny nepoužíváme žádné. Kapesníky preferuji látkové. Vadí i všude povalující se papírové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Complex

Kapesníky papírové, pleny zatím nejsou potřeba i když radši se tam mrknu.. moment..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Kapesníky látka (papír jen v případě nouze – ztráta apod.)
Utěrky oboje – papírová jednorázovka je na spustu věcí praktičtější. BTW – dnes sehnat DOBROU hadrovou utěrku je unikum!
Nedovedu s i představit, že by se dnes nědo vrátil k hadrovým plenám, ono i tak je při přebalování fakana smradu jak v hradu! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Preferuji papírové kapesníčky, ale využívám je opakovaně, abych nejen šetřil, ale také chránil naše lesy. Kapišto, Keplere? A pokud jde o pleny, tak ty už nějaký pátek nepoužívám a ještě je dlouho užívat nebudu, protože jsem mladý jinoch a ne sedmdesátiletý páprda, který je rád, že má prachy na léky.

Jinak šetřím naše lesy. Když tam stanuji společně se svým otcem, nedělám tam bordel a kabel pouštím na odlehlá místa mimo cesty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Kapesníky látkové (papírové jen nouzově nebo z extra důvodu), pleny (dětské) bavlněné dokud to šlo (jsou situace kdy ta papírová výrazně pomůže). … Sehnat bavlněné pleny na takové obříky jako jsme měli my je také docela problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Kepler: To nebyl útok na tvoji osobu. Dělal jsem si jenom legraci.

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já legraci rozumím, ale v tomto případě mi to připadá, jako by ti tu odpověď někdo nadiktoval. To ti není podobné. Že by tatínek?

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Kepler: Proč si to myslíš, Keplere?

před 1867 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek