Rokio

Chovám se stejně jako typičtí čeští cikáni?

Budu psát pouze to, co je objektivní a co nelze zpochybnit:

1. Mám maturitu.

  • Drtivá většina cikánů má základku, nebo ani to ne.

2. Mám práci.

  • Většina cikánů nepracuje.

3. Nekupuji si za sociální dávky alkohol, ani cigarety.

  • Řada cikánů tohle dělá.

4. Mám čistý opis z rejstříku trestů a nikdy jsem neplatil pokutu.

  • Řada cikánů krade a někteří i páchají trestnou činnost.

5. Nejsem sprostý.

  • Většina cikánů používá často vulgarismy a je hrubá k druhým lidem.

A hlavní důvod, proč nemůžu být cikánem, je skutečnost, že nemám v záznamu předky jiné než bílé rasy. Pokud tam jsou, tak se jedná o opravdu velmi vzdálené příbuzné.

Nejlepší odpověď
Drap

Přemýšlíš o blbostech a otázky kladeš tak, aby ti to ostatní odsouhlasili. Přestaň se zabývat sám sebou a svěřovat se s tím na tyto stránky. Nás to nezajímá. Skutečnost, jestli jsi takový nebo makový, neni pro nás důležitá a nikomu zde to nijak nepomůže.

Další odpovědi
elkon

Jsi narcis, stále se musíš předvádět i když to nikoho nezajímá.

anonym

Čili otázka je zde sekundární. Kdo je český cikán? Nelze generalizovat. Pokud máš takové zkušenosti, ok. Mnohé body nejsou nijak výjimečné a nejsou směrodatné.

Klidně se nad sebou zamýšlej, ale takto přes web je to komplikované a to ty víš.

Rokio

elkon: Ano, to jsem.