BEAES

Chodili jste rádi v průvodu s lampionem?

Pořídili jste dítku letos lampion, průvody, nebo spíše pochody se opět obnovují.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Chodila jsem ráda, vždy mi lampion shořel, pak vymyslel tatínek na žárovičku ,ale to se mi nelíbilo.Říkal, přeci ti nebudeme kupovat každý rok nový.

Další odpovědi
mojitek

jako malej kluk jsem chodil desne rad :o)

Mili @

Já jsem chodila, líbilo se mi to,
i když to bylo vždycky k výročí Velké říjnové revoluce a chodilo se 7. listopadu…
Užilo se u toho spousta srandy, hlavně když chytil od svíčky nějaký lampión…
😁

verka

Jako dítě mě nikdy nevzali. Jako dospělá jsem pouštěla jenom Thajské lucerničky splněných přání, ale u toho se nechodí. Až bude průvod tak bych šla.

anonym

Bylo to super. V té době se prodával benzin do zapalovačů v takových ampulích z umelé hmoty. Stačilo jen propíchnout ampuli, namířit na nějaký lampion a stisknout.