Avatar uživatele
Fuckies

Chlapi mi osahavaji přítelkyni.

Dobrý den, jsem se svojí přítelkyní 3 měsíce a stále se nechává osahavat na zadku v práci od jiných chlapů a to přitom pracujeme spolu. Mě tvrdí že to je vše ze srandy ale mě to vůbec neuklidnuje a jsem z toho pořád špatný. Je chyba ve me ? Nebo by s tim měla přestat?

Zajímavá 0 před 469 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Nemontuj se lidem do života, ani své přítelkyni.

Buďto se nauč žít s tím, jaká je (asi bude hodně rádodajná, ale třeba ne – co já vím, Ty ji znáš!), nebo si najdi jinou babu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kasdanman

Já bych na tvém místě v práci začal flirtovat a koketovat s nějakou kolegyní a kdy by mi to přítelkyně náhodou vytkla, tak by dostala hned „kopačky“. Samozřejmě jestli si chceš hrát v budoucnu na subíka nebo cuckolda tak s ní klidně dál ztrácej čas.

Upravil/a: kasdanman

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Ta věc stojí opačně – tvoje přítelkyně se nechá osahávat chlapy, s vědomím, že se ti to nelíbí. Co s takovou přítelkyní… Uchovat dobré vztahy s kamarády bude asi přednější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Kdyby jim to nedovolila, tak to dělat nebudou. Každá „sranda“ má své hranice. Stačila by jedna facka takovému chlapovi (tím myslím od ní) a byl by klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Pokud jenom zadek tak zachovej klid

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Přestat by s tím měli hlavně ti chlapi. I ona sama by si s nimi měla udělat pořádek. Takhle to vypadá, že k tobě ani jedna strana nechová ani kousek úcty, víš jak to myslím. Nebo tě jenom provokuje a nebo má potřebu si něco dokazovat. Myslím, že holka/žena se zdravým sebevědomím nemá zapotřebí nechat se poplácávat od kolegů v práci, a dáma už vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zkus začít tím, že šikovně chytře zjistíš, jestli s tebou to dělá taky ze srandy anebo zda mezi tebou a ostatními chlapy už vnímá nějaký rozdíl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Kdyz ji to nevadi, muzes si spocitat, co bude nasledovat v budoucnu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon, facka by mohla být diskriminační. Ani nevíme, jestli ji zákon umožňuje (třeba jako nutnou sebeobranu, případ nouze… a další věc, kde je zde ta hranice- jedna půlka letmo prsty či obě půlky tvrdý stisk… řeší snad problematiku něco 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️).

Sáhl mi na zadek… A DÁL???

Nový příspěvek