FlAsh_7

Chci tisknout fotku. Vyplatí se podle vás na ni dát vodoznak?

Pořád mi vrtá hlavou: dát či nedat?

Nejlepší odpověď
Edison

Rozhodně ne. Už jsi někdy viděl na papírové FOTOGRAFII něco jinýho, než maximálně signaturu fotografa? Tady je vidět, jaký jsi diletant. Taková věc na fotografii nepatří… Ale vlastně… klidně ho tam dej… Aspoň ukážeš, co jsi zač.

Další odpovědi
Klaproth

Je to jedno. Vytiskni si co je libo.

Dochy

Na vytištěnou? Proč bys to dělal? To snad dělaj jen realitky. Proč bych si měl třeba do alba strkat fotku s vodoznakem? Pokud je to má fotka, nechci aby tam byl nějaký paskvil navíc. Pokud si chci velkou fotku pověsit jako obraz, už vůbec tam nechci mít nějakej bordel.