Elisa22

Kam mám zaslat zprávu nebo zavolat, když bliká veřejné osvětlení v noci do pokoje?

Chci se zeptat, kam mám zaslat zprávu nebo zavolat, když bliká veřejné osvětlení v noci do pokoje?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Přímo na obec/město (tedy na jejich úřad). Je to jejich starost. Číslo mají na stránkách; možné je lepší zajít tam i osobně; po telefonu lidi často odbývají.

Nebo hodit papír se vzkazem do „schránky důvěry,“ která se nachází u městského úřadu. Ovšem asi nebude anonymní, když budeš popisovat přesné osvětlení a problém s ním… :'D

Další odpovědi
Drap

Na příslušnou radnici.

Edison

Poruchy na správce veřejného osvětlení ve vaší obci. Obtěžování veřejným osvětlením bych viděl na odbor životního prostředí.

Arne1

Na nejbližší lampárnu. A za pár korun si pořiď černou masku na oči a máš pokoj.

orestez

Příspěvek smazán administrátorem.

orestez

Příspěvek smazán administrátorem.