Kobliha123

Chci se zeptat co mam delat, kdyz me ucitelka nepravem obvinila?

Sli jsme na exkurzi do drevodilny a cestou vlakem jeden kluk zpival rene a a rudolf a porad dokola. Druhy den mi na fyzice rekla byvala pani ucitelka ktera uz tam pouze asistuje rekla ze mi da 2ku z chovani ze jsem zpival ja. Ja jsem o fyzice uplne vybouchl a rekl jsem zeto byl kamos a ne ja ona ze ji to nezajima a ucitel rekl ze mam jit za dvere a hrat na mobilu. Uklidnit se a rict to reditelce . Reditelka je spojenec ty asistujsi baby a ja jsem celej vikend z toho spatnej. Rekl jsem to mamce a ta nevi co stim delat ale pokud by jsme to rekli reditelce budu petkar protoze reditelku mame na nejaky predmety a ve ctvrtek s nama ta baba jede do prahy pls help co mam delat
Doplňuji:
A vsichni vcetne toho kterej co udelal rekli ze jsem to ka nebyl a ten kterej to byl se priznal. Mimochodem ucutelka mi dene rika debyl blbecek kreten a docela me tim ponizuje pred tridou

Nejlepší odpověď
iceT

Na tu exkurzi jste asi nejeli sami,ale v doprovodu učitele\ů,určitě tam byli i jiní tví spolužáci,takže je požádej jako svědky,aby ti dosvědčili,kdo teda zpíval.Osobně si myslím,že za zpívání ti dvojku z chování dát nemůžou,když jsme jezdili se školou na výlety,zpívalo se celkem běžně,abychom se zabavili.
Na druhou stranu nevím co je lepší-jestli pětky nebo dvojka z chování.

Další odpovědi
gecco

Co máš dělat??

  1. naučit se česky
  2. naučit se srozumitelně vyjadřovat
  3. nekecat (minimálně část toho vejšplechtu sis vymyslel, takže ti nevěřím – ani ´ň´)

😁

postcd

bohužel nevím, možná říct to ředitelce, a že to mohou spolužáci dosvědčit že jsi to nebyl ty, a dále říci že tě třídní ponižuje (pravděpodobně ji zavdáváš k tomu příčinu). je dost možné, že i když za to zpívání nemůžeš stejně jsi se choval jako nevychovaný fracek.