Avatar uživatele
Kobliha123

Chci se zeptat co mam delat, kdyz me ucitelka nepravem obvinila?

Sli jsme na exkurzi do drevodilny a cestou vlakem jeden kluk zpival rene a a rudolf a porad dokola. Druhy den mi na fyzice rekla byvala pani ucitelka ktera uz tam pouze asistuje rekla ze mi da 2ku z chovani ze jsem zpival ja. Ja jsem o fyzice uplne vybouchl a rekl jsem zeto byl kamos a ne ja ona ze ji to nezajima a ucitel rekl ze mam jit za dvere a hrat na mobilu. Uklidnit se a rict to reditelce . Reditelka je spojenec ty asistujsi baby a ja jsem celej vikend z toho spatnej. Rekl jsem to mamce a ta nevi co stim delat ale pokud by jsme to rekli reditelce budu petkar protoze reditelku mame na nejaky predmety a ve ctvrtek s nama ta baba jede do prahy pls help co mam delat
Doplňuji:
A vsichni vcetne toho kterej co udelal rekli ze jsem to ka nebyl a ten kterej to byl se priznal. Mimochodem ucutelka mi dene rika debyl blbecek kreten a docela me tim ponizuje pred tridou

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3288 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Na tu exkurzi jste asi nejeli sami,ale v doprovodu učitele\ů,určitě tam byli i jiní tví spolužáci,takže je požádej jako svědky,aby ti dosvědčili,kdo teda zpíval.Osobně si myslím,že za zpívání ti dvojku z chování dát nemůžou,když jsme jezdili se školou na výlety,zpívalo se celkem běžně,abychom se zabavili.
Na druhou stranu nevím co je lepší-jestli pětky nebo dvojka z chování.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kobliha123 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Co máš dělat??

  1. naučit se česky
  2. naučit se srozumitelně vyjadřovat
  3. nekecat (minimálně část toho vejšplechtu sis vymyslel, takže ti nevěřím – ani ´ň´)

😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
postcd

bohužel nevím, možná říct to ředitelce, a že to mohou spolužáci dosvědčit že jsi to nebyl ty, a dále říci že tě třídní ponižuje (pravděpodobně ji zavdáváš k tomu příčinu). je dost možné, že i když za to zpívání nemůžeš stejně jsi se choval jako nevychovaný fracek.

před 3288 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek