Raddess

Chci se tetovat na rameno, ale chodim do posilovny a je možné, že rameno se zvětší. Je problém nebo se tetování poruší?

Doplňuji:
Je mi 21 let, už rok cvičím, a tělo se zvětšuje.

Nejlepší odpověď
pusinka50

No, jestli ti rameno zmohutní, tak se rozšíří i tetování a nebude tak kvalitní obrázek

Další odpovědi
mosoj

Kolik je ti let. Ještě rosteš ?

verunka483

myslím že s tetováním se nic nestane… tak good luck frajere! ;)

baghira

Tak samozřejmě pokud se změní tvar těla (podkladu), změní se i tvar tetování. Takže pokud očekáváš výraznější změny, zvol raději nějaký abstraktní motiv. Určitě ne třeba portrét, tam je i nepatrná změna dost viditelná.