Radec

Cvičení a tetování

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak dlouhou pauzu se cvičením si musím dát po tetování ramena? Myslíte, že bych mohl začít po 14 dnech cvičit třeba jen s vlastní vahou? Díky za případné odpovědi

Nejlepší odpověď
iceT

Já si myslím,že bys musel nabrat na svalech velmi rychle za krátkou dobu,aby se ti tetování zdeformovalo.

Další odpovědi
Arya1

Popravdě myslím, že ti se 100% jistotou nikdo neodpoví. Nejlepší by bylo se zeptat přímo toho, kdo tě tetuje. ;)

Adiska

to nevím, ale vím, že minimálně nesmíš měsíc pít alkohol jinak ti ta barva ze světlá. Kamarád to ten měsíc nevydržel hned po týdnu šel pít a měl to vyblité.