Avatar uživatele
bolak

Chci natočit film, ale …

… ale neumim točit filmy, nic o tom nevim, nemám kameru, žádný to točící náčiní. Nemám žádný kontakty ani prachy, mám jenom spoustu zajímavejch scén uvnitř své hlavy.

Nedávno tu někdo chtěl psát knihu ale nevěděl o čem, nebyl by tu někdo kdo by chtěl točit film ale byl bez nápadu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, SajmonModer, Drap před 4332 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Pokud máš jen náměty, naprosto bez zkušeností s točením, obrať se na kamaráda s kamerou a nějakými zkušenostmi.
Pokud ho námět zaujme, rád se bude podílet.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Bolaku, hlásím se! Máme stejný sen. Chci se stát režisérem, kameru mám i střihací program ve svém pc, jen co nemám jsou kamarádi, co by do toho to šli s semnou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nechci točit film. Ale určitě někoho seženeš. Až bude premiéra, pošli mi prosím vzkaz. Přijdu se kouknout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemusíš mít kameru můžeš film vytvořit elektronicky v počítačovém drahém a složitém programu tento druh filmů má budoucnost ovšem je velmi náročný na čas a inteligenci tvůrců.
http://www.ci­nema4d.cz/
Doplňuji:
Levná kamera
http://www.al­za.cz/benq-m23-d286153.htm?kam­pan=heureka.cz

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jdi do bazénu a natoč jak ženy plavou a udělej s nimi rozhovor jak k této „dovednosti“ přišly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pozrite si niektoré filmy v TV, niektoré boli nakrútené vašou metódou.
Autorom potom radšej zaplatili, aby viac nič nenakrútili. Ale podľa hovorcov televízií si vraj ľudia práva také filmy žiadajú. Máte šancu sa pridať…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Drap: ok :) ono z toho určitě sejde, mně je to tak, že jak rychle se pro něco nadchnu, tak rychle mé nadšení pro „něco“ taky pomine, ale kdyby náhodou ne, tak ti dám vědět

a jestli chceš, můžu z tebe udělat jednu z vedlejších postav, celej film by moch třeba začínat tak jak letadlo naráží do obchodního centra a pak střih na Drapa, kterej zrovna očišťuje podhoubí z právě vytrženého hřibu žlutomasého

před 4332 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

SajmonModer: čau, no já mám jenom nápady, nic víc :) nechci se nijak angažovat, nechci bejt nikde uvedenej jako spoluautor, dodal bych akorát scény a nějaký dialogy, samozřejmě kdyby film vyhrál nějakou cenu, tak chci podíl :))
(prachy, love, kačeny..aby bylo jasno)

před 4332 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
AnubisS

To samé, nemám kameru ani nějak dobrý PC…

Nový příspěvek