bolak

Chci natočit film, ale …

… ale neumim točit filmy, nic o tom nevim, nemám kameru, žádný to točící náčiní. Nemám žádný kontakty ani prachy, mám jenom spoustu zajímavejch scén uvnitř své hlavy.

Nedávno tu někdo chtěl psát knihu ale nevěděl o čem, nebyl by tu někdo kdo by chtěl točit film ale byl bez nápadu?

Nejlepší odpověď
www

Pokud máš jen náměty, naprosto bez zkušeností s točením, obrať se na kamaráda s kamerou a nějakými zkušenostmi.
Pokud ho námět zaujme, rád se bude podílet.

Další odpovědi
SajmonModer

Bolaku, hlásím se! Máme stejný sen. Chci se stát režisérem, kameru mám i střihací program ve svém pc, jen co nemám jsou kamarádi, co by do toho to šli s semnou.

Drap

Nechci točit film. Ale určitě někoho seženeš. Až bude premiéra, pošli mi prosím vzkaz. Přijdu se kouknout.

anonym

Nemusíš mít kameru můžeš film vytvořit elektronicky v počítačovém drahém a složitém programu tento druh filmů má budoucnost ovšem je velmi náročný na čas a inteligenci tvůrců.
http://www.ci­nema4d.cz/
Doplňuji:
Levná kamera
http://www.al­za.cz/benq-m23-d286153.htm?kam­pan=heureka.cz

Michal Kole

Jdi do bazénu a natoč jak ženy plavou a udělej s nimi rozhovor jak k této „dovednosti“ přišly.

led

Pozrite si niektoré filmy v TV, niektoré boli nakrútené vašou metódou.
Autorom potom radšej zaplatili, aby viac nič nenakrútili. Ale podľa hovorcov televízií si vraj ľudia práva také filmy žiadajú. Máte šancu sa pridať…

bolak

Drap: ok :) ono z toho určitě sejde, mně je to tak, že jak rychle se pro něco nadchnu, tak rychle mé nadšení pro „něco“ taky pomine, ale kdyby náhodou ne, tak ti dám vědět

a jestli chceš, můžu z tebe udělat jednu z vedlejších postav, celej film by moch třeba začínat tak jak letadlo naráží do obchodního centra a pak střih na Drapa, kterej zrovna očišťuje podhoubí z právě vytrženého hřibu žlutomasého

bolak

SajmonModer: čau, no já mám jenom nápady, nic víc :) nechci se nijak angažovat, nechci bejt nikde uvedenej jako spoluautor, dodal bych akorát scény a nějaký dialogy, samozřejmě kdyby film vyhrál nějakou cenu, tak chci podíl :))
(prachy, love, kačeny..aby bylo jasno)

AnubisS

To samé, nemám kameru ani nějak dobrý PC…