Zvědavý

Jak a v čem můžu vystřihnout scénu s filmu ??

třeba jen 2–5 min scénu s 2h filmu

Nejlepší odpověď
LeVovič

na střih a podobné úpravy používám sony vegas, což je profesionální program na úpravu videí, ale tomu odpovídá i cena – sony vegas se v tuto chvíli pohybuje okolo 10.000 KČ :)
pokud chceš pouze sestřihnout nějaké video a vyrenderovat si to třeba do HD nebo i FULL HD, klidně použij již zmiňovaný Movie Maker, to bohatě stačí a dnes ho má každý Windows nainstalovaný v sobě již od začátku a zadarmo ;)

Další odpovědi
Magix.cz

Jestli Ti to načte windowsácký Movie Maker, udělal bych to v něm. Jinak mrkni na stahuj.cz, tam je hafo aplikací na střih.
Doplňuji:
A to má gecco pravdu, z 5-ti nainstalovaných programů čtyři nedělají to, co jsi čekal. Ale stejně musíš nejdřív zjistit který to je, než ho stáhneš z orig. stránky. To je život :)

gecco

Osobně používám Avidemux (ke stažení – http://source­forge.net/pro­jects/avidemux/ )…

Jen – narozdíl od kolegy Magixe.cz ti spíše doporučím stahovat z webu autora daného programu (projektu) – na Stahuj (Slunečnici etc.) nikdy nevíš, co vlastně stahuješ…
😉