gecco

Chcete slyšet hlas/y jiných účastníků tohoto fóra? A nebo svůj hlas?

Inspirovala mne Jugarova otázka – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bylo-by-dobre-sem-vkladat-odpovedi-svym-hlasem
😉
Přikládám ukázku svého, nahrál (a neupravoval) jsem část své odpovědi na Jugarovu otázku…
http://ulozto­.cz/xrpDSNpc/gec­co-wav

Nenechte si utrhnout uši…
;-DDD
Doplňuji:
Nikdo další se nepřidá??
😉

Nejlepší odpověď
anonym

ano

Doplňuji:
Nebylo by to jako na facejbouku,jak píše Agneta,jen hlas by se sem vkládal,samozřejmě přes datový server,nebo datové uložiště.
Rád bych slyšel i jíný osoby!!!!!!třeba po 6tým pivě,a t d
http://tinypic­.com/player.php?v=n1bdz­l%3E&s=8#.VNbgC2Pwtjo

Další odpovědi
anonym

jiné...

Doplňuji:
Když si čtu otázky a odpovědi slyším i hlasy (samozřejmě uvnitř hlavy),takže nemusím si nic stahovat,protože to samo…

redy

jiné...

jo klidně ráda si vás poslechnu 🙂

kapka

ano

Hezky pěkně, slysela jsem gecca! Vyloženě každou odpověď vkládat hlasem, to si neumím moc predstavit jako reálné a ani praktické, ale pro pobavení a ukojení zvědavosti je to super. :)
Jinak takhle funguje třeba Ask.fm (kdo nezná), tam se dají jednoduše nahravat kratke videoodpovedi. :)

Agneta

ne

Nechci aby to bylo jako u fejsbuku, kdy mi pak bude pod okny stát sto lidí:DDD
Před začátky „fejsbukování“ mohu jen varovat…nevkládejte nic na net, není to legrace, nepodávejte moc osobních dat a fotografie…:D

Kelt

ano

Je to zajímavé.Nejde o to, kolikrát byla nahrávka dělaná, ani jakou technikou. Možná to zní trochu strojově, ale každý asi doma nemá nahrávací studium. Gecco byl první, kdo se tímto způsobem odhalil. Podle hlasu , tempa řeči a dalších faktorů lze říci dost informací o člověku.

zjentek

jiné...

ta mluva je cejtit strojeností a je nepřirozená stejně jako internetová seznamka ..kterou to vůbec máš klapku? ;o))
Doplňuji:
ten hlas znám ..není toto DrAxl?! ;)

Front

ne

(O_o)

nechci se takto ´odhalit´

ORION_

jiné...

Děda Louda

jiné...

Mnohým by to určitě pomohlo vylepšit image vzhledem k brutalitě jejich písemného projevu.

gecco

Zjentku – to rozhodně není DrAxl…
;-DD
Je to gecco (mowla)…

gecco

(O_o) – čeho se bojíš?¨
___
´Odhalen´ jsi už i jen tím, že se ´sem´ přihásíš…
😉

gagaga

Ja si Vas pustila 3 krat :)
super..
priste jeste video ! :p

  • iv-

anonym

to až se bude kalit

gagaga

:)

anonym

Mají asi strach,nebo se bojí.ale netuším čeho,v příštím díle asi zahájíme s Geccem posílání videí se svým ksichtem .Hvězdy vzhůru letí.......ja­ko smetí

gecco

Gagaga, Jugar…
;-DD
Video néééé…
;-D

anonym

Proč:jsem pro každou perdel,hlavně hranatů