Avatar uživatele
anonym

Bylo by dobré sem vkládat odpovědi svým hlasem?

Jakej mát nato názor?
Díky za příspěvky.
Doplňuji:
Alespon by jsme si udělali představu jakej tej dotyčnej po hlase je.
Pokusíte se o to někdo?Nebo mám být první?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, annas, kapka, johana 56, gagaga, Nazdar Bazar, zzzlatokopka před 3366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Domnívám se, že ne…
😉

  1. hlasový projev může být nezřetelný, nesrozumitelný (narozdíl od textu)
  2. šlo by o výrazně větší datový objem

___
Na druhou stranu by bylo zajímavé poslouchat hlasy jiných účastníků – člověk by si udělal ´lepší´ představu o protějšcích…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Ano, proč ne. Hlasový projev může sice být nezřetelný a nesrozumitelný, v tom má gecco pravdu. Ale i řada psaných otázek je pro mě zcela nesrozumitelná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Jooo! Ja o tom zrovna asi pred hodinou premyslela, mohla bych toho mazala sprdnout :D Ale da se pripadne nahrat neco na youtube a dat odkaz. A to by byla celkem sranda. Az budu mit pc, tak zorganizujeme den vzkazu. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Leda že bych vám zazpívala, to by vám určitě urvalo uši a já bych tu zůstala sama:-(((

Blbej nápad, budem si raději jen psát:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Bylo by to zajímavé,alespon u jednoho bývalého uživatele.Umím si představit jak by jeho mohutný hlas zaburácel éterem a pravil by :Dodržujte kodex!
Každému z nás by zamrazilo a vratili bychom se k pravidlům tohoto webu.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Na první pohled to vypadá hezky, ale......to už by byl fejsbuk === porušení všech os. svobod:D
Co kdyby takový příspěvek někdo nahrál, a pak jinde zveřejnil?
FACEBOOK ? Ne, děkuji :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Něco na tom je. Každý sice nemá hlas jako moderátor a každé zaškobrtnutí ovlivňuje nahrávku. Psaná forma zabere méně místa a vlastně máš celou zprávu před sebou a můžeš si jí pořád číst, až pochopíš, o co jde. Naproti tomu zvukový projev si musíš vyslechnout celý a někdy znovu. Určitě si rychleji přečteš knihu, než poslechneš audiozáznam. Stačí chvilka nepozornosti a musíš se vracet, v psaném textu to netrvá tak dlouho.
Psaný projev je neutrální, můžeš ho psát jak chceš dlouho, než to odešleš, zvukový projev v sobě zahrnuje emoce, tvůj přístup a pod. Podle tónu hlasu se pozná tvůj vztah k danému tématu. No představ si, že lupič v bance bude příjemným a milým hlasem říkat, že je to přepadení. Asi nebude přesvědčivý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a ty bys byl rád, kdyby celej národ věděl, že seš tady? přemejšlej..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Každý nemá skype!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nee, já jsem děsně ošklivá, to by nebylo dobré, smáli byste se mi 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Agneta
že ty se bojíš, aby to na Tebe neprasklo? 😁

před 3361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Lamalam → ty napsané, přesto nesrozumitelné otázky, by mluvená řeč nevylepšila – jejich autoři musí být v mnoha případech tak ´pod vlivem´, že ´enem mrlmlajú´…
😉

před 3366 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

To nevadí, alespoň by tu byla větší legrace. A nemusí nutně být pod vlivem, může to být viróza.

před 3366 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ok

před 3366 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

;-D

před 3366 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro Talku:žádnej skype mít nemusíš,abys odpověděla svým hlasem božským.
Existují programy co tě tvůj hlas nahrají,pak je možné to sem vložit.

před 3366 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek