Bylo by dobré sem vkládat odpovědi svým hlasem?

Jakej mát nato názor?
Díky za příspěvky.
Doplňuji:
Alespon by jsme si udělali představu jakej tej dotyčnej po hlase je.
Pokusíte se o to někdo?Nebo mám být první?

Nejlepší odpověď
gecco

Domnívám se, že ne…
😉

  1. hlasový projev může být nezřetelný, nesrozumitelný (narozdíl od textu)
  2. šlo by o výrazně větší datový objem

___
Na druhou stranu by bylo zajímavé poslouchat hlasy jiných účastníků – člověk by si udělal ´lepší´ představu o protějšcích…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Ano, proč ne. Hlasový projev může sice být nezřetelný a nesrozumitelný, v tom má gecco pravdu. Ale i řada psaných otázek je pro mě zcela nesrozumitelná.

kapka

Jooo! Ja o tom zrovna asi pred hodinou premyslela, mohla bych toho mazala sprdnout :D Ale da se pripadne nahrat neco na youtube a dat odkaz. A to by byla celkem sranda. Az budu mit pc, tak zorganizujeme den vzkazu. :D

zzzlatokopka

Leda že bych vám zazpívala, to by vám určitě urvalo uši a já bych tu zůstala sama:-(((

Blbej nápad, budem si raději jen psát:-)))

ten který je

Bylo by to zajímavé,alespon u jednoho bývalého uživatele.Umím si představit jak by jeho mohutný hlas zaburácel éterem a pravil by :Dodržujte kodex!
Každému z nás by zamrazilo a vratili bychom se k pravidlům tohoto webu.:-)

Agneta

Na první pohled to vypadá hezky, ale......to už by byl fejsbuk === porušení všech os. svobod:D
Co kdyby takový příspěvek někdo nahrál, a pak jinde zveřejnil?
FACEBOOK ? Ne, děkuji :DDD

Kelt

Něco na tom je. Každý sice nemá hlas jako moderátor a každé zaškobrtnutí ovlivňuje nahrávku. Psaná forma zabere méně místa a vlastně máš celou zprávu před sebou a můžeš si jí pořád číst, až pochopíš, o co jde. Naproti tomu zvukový projev si musíš vyslechnout celý a někdy znovu. Určitě si rychleji přečteš knihu, než poslechneš audiozáznam. Stačí chvilka nepozornosti a musíš se vracet, v psaném textu to netrvá tak dlouho.
Psaný projev je neutrální, můžeš ho psát jak chceš dlouho, než to odešleš, zvukový projev v sobě zahrnuje emoce, tvůj přístup a pod. Podle tónu hlasu se pozná tvůj vztah k danému tématu. No představ si, že lupič v bance bude příjemným a milým hlasem říkat, že je to přepadení. Asi nebude přesvědčivý.

zjentek

a ty bys byl rád, kdyby celej národ věděl, že seš tady? přemejšlej..

talka

Každý nemá skype!

anonym

Nee, já jsem děsně ošklivá, to by nebylo dobré, smáli byste se mi 🙂

anonym

Agneta
že ty se bojíš, aby to na Tebe neprasklo? 😁

gecco

Lamalam → ty napsané, přesto nesrozumitelné otázky, by mluvená řeč nevylepšila – jejich autoři musí být v mnoha případech tak ´pod vlivem´, že ´enem mrlmlajú´…
😉

Lamalam

To nevadí, alespoň by tu byla větší legrace. A nemusí nutně být pod vlivem, může to být viróza.

anonym

ok

gecco

;-D

anonym

Pro Talku:žádnej skype mít nemusíš,abys odpověděla svým hlasem božským.
Existují programy co tě tvůj hlas nahrají,pak je možné to sem vložit.