Avatar uživatele
anonym

Četli jste odpověd Pajeny na otázku, jak dopadla její sestra?

Jistě si někteří pamatujete jak Pajena pokládala otázku ohledně požitého sava její sestrou, kterou měla hlídat. Jistě vás bude zajímat jak mi odpověděla na mou otázku ( https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-cem-ministerstvo-skolstvi-mladeze-a-telovychovy-ceske-republiky-resi-mladez ). Ještě přepíši sem: „Moje sestra je na dětském a přežila jenom přišla o slezinu .“ Co si o tom myslíte? Myslí to Pajena vážně a patří do polepšovny nebo si z nás jen střílí?

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, Drap, jirka F, hapiky před 2043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Všechny odpovědi i otázky Pajeny, když to vyjádřím velmi mírně, abych nebyl opět smazán, tak jsou přinejmenším hodně zvláštní.. Myslet si můžeme cokoli, ale výsledný objekt to nijak neovlivní a rozumu nepřidá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… teda já nečetl ani otázku ani odpověď … ale co sem teďkon četl, je odpověď Pajeny …
… Pajeno, jak můžeš o svý sestře tvrdit (nebo si alespoň myslet) , že bude mít ve čtyřech letech rozum, kyž ty ho nemáš v patnácti !!! … teda tady se už objevilo hodně individuí, ale ty jsi fakt jinej level, to si nasadila laťku hodně vysoko …
… dloufám, že tvoji odpověď nikdo nesmaže a dávám ti palec, aby se posunula výše a neztratila se v davu, ať se potěší i jiní čtenáři …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nečetla → k otázce jste přiložil odkaz na jinou otázku
(v tomto odkazu Vám Pajena neodpověděla).

Z otázek (odpověď jsem viděla snad jen jednu) Pajeny mám
podobný pocit jako Drap (a myslím, že nás je víc).

Chvílemi mám pocit, že si z nás střílí, chvílemi mne napadá,
že má nějaký vážný problém, který sama neumí řešit a proto
zkouší najít nějaký „únik“.

Na Vaši otázku tedy musím odpovědět: nevím.

(Jen jsem opravila překlepy.)

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Nečtu mnoho z toho. Nevlastní dceru Kiru ve filmu Šestý smysl otrávila savem žena, kterou usvědčila skrytá kamera za divadélkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajena

Určitě do polepšovny nepatřím , kdyby nelezla tam kde nemá , tak by se to nestalo , v 4 letech už má mít rozum ! Ať si jí hlídají rodiče samy !! Je to chyba mojí sestry ne mě ! Kdyztak si můžeme popovídat i soukromě ,můj email PAULINKA112@seznam.cz děkuji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Musím ještě poznamenat, že na odkazu na mou otázku kde měla Pajena odpovídat, odpověd již není. Zřejmě byla smazána.

před 2042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Pajena > když nemáš rozum ve svém věku ty, jak můžeš očekávat rozum u 4letého dítěte???

před 2042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Pajeno,

nemáš pravdu. Tím, kdo měl mít rozum, jsi měla
být ty, nikoliv čtyřleté téměř ještě batole.

Jak můžeš očekávat, že – když ještě nemáš
rozum ty – bude mít rozum batole?

Jestli (za to, že tvé historky nezní důvěryhodně, si můžeš sama)
se ta historka opravdu stala, můžeš za to, co se stalo, ty, ne sestra.

Souhlasím s tebou, že se o malé dítě mají starat především
rodiče. Děti jsou ale povinny jim pomáhat a podílet se v rámci
svých schopností na chodu domácnosti.

A e-maily z nás tahat nezkoušej. K dispozici máš tady vnitřní poštu.
Napsala jsem ti a nabídla pomoc, ale ani ses neobtěžovala odpovědět…

před 2042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A pajeno když jsem vám posílal soukromou zprávu tak jste neodpověděla. Mám z vás vysoce smíšené pocity, na jedné straně zníte jako zoufalá dívka volající o pomoc a na druhé jako provokatér, který se baví psaním nesmyslů. Třeba jak můžete tvrdit že 4 leté dítě má mít rozum? Vy jste snad rozum ve 4 letech měla? Nejde to teda na vás vidět. Ve 4 letech je to ještě dítě na hranicích batolete a předškoláka. Všechno se teprve ještě učí a začíná si pamatovat. Jak má tedy podle vás vědět kam může chodit a co může a nemůže pít? Od toho jste tam byla vy abyste jí hlídala. Pokud je to co píšete pravda, tak bohužel musím být zlý, ale je to vaše vina. A pokud vás rodiče požádají abyste jí hlídala, je nanejvýš slušnost tak učinit, je to přece jen vaše sestra ne dobytek!

před 2043 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

orestez Ano ten film jsem taky viděl a taky jsem si vzpomněl na ten případ, ale nevím zda by Pajena svou sestru otrávila, i když podle jejího vyjadřování nejde vidět přehnaná lítost.

před 2043 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek