vašek1

Cestování s Dětmi.

Dobrý den.Chci se optat jak je to s cestováním s vlastními dětmi.Mám dvě dcerky 4 roky a půl roku.Chcem se jet podívat na Slovensko.Cestovní pas mám pouze já a vněm dcerky zapsané nemám.Manželka cestovní pas nemá,tudiž by cestovala jen na op. kde děti zapsané taky nemá.Je nutné mit k vycestování na Slovensko děti někde zapsané?

Nejlepší odpověď
kapka

Musí být zapsané v pase jednoho z rodičů nebo mít svůj vlastní pas.

Zdroj: http://www.eu­roskop.cz/592/sek­ce/cestovani-s-detmi/

Další odpovědi
anonym

má někdo z vás napsané děti v občanském průkaze? pokud ano nepotřebujete pas,já mám syna v občance a jezdíme jak na Slovensko,tak do Polska