Cestování časem

Je to vůbec možné ? Prý teroeticky ano. Jaký máte na to názor?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já si myslím,že tak jak to zřejmě myslíte Vy,tak to nejde. Ale jsou i jiné způsoby jak cestovat časem. Třeba hypnoza. Nebo já někdy cestuji časem ve svých snech,nebo ve své fantazii.

Další odpovědi
Miroslavst

Něco jako cestování časem tu už je. Pokud jste např. obědval v Evropě a k cestě do USA použil concorde, díky časovému posunu a rychlosti letu jste klidně mohl v USA posnídat.
Doplňuji:
pro jami155 tady máš:
http://www.ne­moletenky.cz/pic­tures/letenka_in­fo.jpg

dudu

Podle posledních vědeckých poznatků teoreticky cestování časem nic nebrání, avšak v praxi bude možné až od okamžiku vytvoření časové smyčky, tedy ne do minulosti předtím. To se dosud nepodařilo, proto také nemáme návštěvy z budoucnosti. Při fungování stroje času sehraje významnou roli světlo a zpomalení jeho rychlosti.

anonym

JE? CHCI LETENKU !

Bumbes

Logicky mi vychází, abych souhlasil s ‚dudu‘, tedy cestovat pouze do budoucnosti formou extra vysoké rychlosti rychlejší než čas. Kdysi také nikdo nepředpokládal, že půjde překročit rychlost zvuku a světla. A ještě si myslím, že návrat zpět bude nemožný.
Doplňuji:
RE: Miroslavst
To by pak teoreticky byl člověk nesmrtelný, kdyby neustále cestoval proti směru otáčení zeměkoule, ale prakticky to je asi trochu jinak.

PostApMan

Cestování časem ? Aha. Ne tak to fakt REÁLNĚ možné není. Stejně jako nemůžete být na dvou místech zároveň.

Ale z čistě teoretického hlediska je tu pár nepodložených možností, jako například černá/červí díra ve versmíru apod. Ale to jsou pouhé teorie které vznikají když se pár vědátorů s platem nad 10 000 dolarů nudí o polední pauze.

Jediná reálná a fyzická možnost cestovat časem, je tak zvané zamražení. Ne jako že vlezete do mrazáku hned vedle zmraženého kuřete a počkáte na další milénium.
Zalijí vás chladící kapalinou, sníží se Vám tem na naprosté minimum, sníží se Vám mozková činnost jako při klinické smrti a takto můžete vydržet desítky let bez stárnutí buněk, takže vlastně cestujete časem. Ale tato technologie je teprve ve vývinu. Více na :
http://www.ga­te2biotech.cz/dat-se-zmrazit/

MajaIS

Tady ještě čas něco znamená,ale v životě, který následuje po tomto žití už ale stejnou hodnotu nemá. Co vám poradit: u Boha není nic nemožného ;)

Zdroj: mayin.blog.cz

anonym

NAPROSTO SOUHLASÍM S MajalS Co není možné u lidí je bezesporu možné U BOHA.---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA

Bironc

Lžíce tu není