HokTar

červená kůže

Dobrý den, teď když začíná zima, tak mi často červená kůže. Probíhá to tak, když se pohybuji nebo konám nějaké aktivity venku. Většinou se hlavně jedná o obličej avšak když si např. vyhrnu rukáv, a rychle se pohybuji (hraju fotbal) tak mi ruka či noha zčervená a svědí to.. Je to normální? Toto se děje jen v zimě.. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
hanny 2

Budete mít asi alergii na chlad!To si nedělám legraci,to opravdu existuje!

Další odpovědi
Michal Kole

Asi ekzem, nízké teploty kůži nedělají dobře. Mám podobný problém.