Iceman88

Co si myslíte o cenzuře na stránce zpovednice.cz podle doplnění v popisu?

Cenzura na zpovednice.cz!

Ahoj, tak včera jsem založil diskuzi na tom webu: " kolik máte odpracovaných let? " A dostal jsem ban a admin Irsail mi tam smazal všechny zpovědi. A následně smazal profil, mu totiž údajně vadilo, že jsem tam dával rady, jak ušetřit peníze. Profil jsem tam měl od roku 2010 Iceman88 a teď už ho tam nemám.
Prostě byl jsem tam mezi uživateli oblíbený, nicméně tenhle admin Irsail je známý tím, že tam šikanuje běžné a slušné uživatelé.
Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Hmm, nakrkne to, ale co už – svět není spravedlivý. Nemůžeš pořád rozdávat, je nevyhnutelné, že musíš i někdy něco slíznout. Hele – porovnej to třeba s tímhle:

https://youtu­.be/IE0VddDqJa8?t­=54 (poslechni si 24 vteřin, tedy až do času 1:18),
pak to porovnej s DNEŠNÍ předkládanou verzí
https://vimeo­.com/311339325 (v čase 0:11 – 0:23)!!

Nejsmutnější na tom není fakt, že nás obelhávají, manipulují a cenzurují (to 2. video bylo i na Youtube – bylo ZRUŠENO s CELÝM KANÁLEM)! Nejsmutnější na tom je to, že existují lidé, kteří jsou už TAK naprogramovaní/vy­gumovaní, že ztrácí veškerou soudnost a tento systém oslavují a blahořečí (jakkoliv je to přinejmenším stejně prasoidní jako za bolševika!)

Pořád budou blekotat něco o volbách – ale CO je to za systém, kde může vyhrát volby volební MENŠINA proti volební VĚTŠINĚ? A i když jim to vysvětluješ horem dolem, tak díky zabedněnosti a naprogramovanosti (vymytým mozkům) POŘÁD melou nesmysly a dokonce jim VĚŘÍ! :(

Uznej, že to tvoje „osobní bezpráví“ (jakkoliv tě vytočilo, což chápu) je v porovnání s TÍMHLE úplný čajíček, protože za tohle si PLATÍŠ vlastními penězi!

Další odpovědi
Drap

Nevím co chceš vědět? Neni co si myslet. Správa stránek je plně v kompetenci majitele či administrátora stránek.

Kepler

Nikdy jsem na zpovědnici nebyl a tak ani nevím, jaká tam mají pravidla nebo kodex, takže těžko soudit. Nicméně mi ty důvody k banu, které uvádíš, připadají opravdu jako buzerace. To ti nenapsali ani ty důvody?

nyjono

Možná to je buzerace, ale plně kompetenci provozovatale.
Jako v mnohých firmách. kde majitel může, tak nesmyslně buzeruje.

Kryšpín

Iceman 88, klídek vážit si toho co majitel dovolí

ivzez

Další, kdo neví, co byla/je cenzura.

Každý provozovatel webu má právo si nastavit svá pravidla
a má samozřejmě i právo trvat na jejich dodržování.

Ač si toho asi nejste vědom, možná jste tamní pravidla něčím porušil.
(Za oblíbenost mezi uživateli jste BAN nedostal.)

orestez

http://mojhumor­.sk/uploads/pos­ts/t/3141.jpg

orestez

jak ušetřit peníze?

aliendrone

Nemám rád slovo „ušetřit“, jakkoliv ho pro jednoduchost používám. Peníze se NEŠETŘÍ, nýbrž VYDĚLÁVAJÍ! Ovšem proti opatřením, jako je „snížení režijních nákladů“ apod. nic nemám, to je totiž trochu něco jiného. ;) :) Škoda, tohle mohla být good question za hvězdu! :)

orestez

Tak ať se zeptá von, který tam radil. Já, když chcu ušetřit peníze, tak jdu do kontyšu.

Iceman88

Kepler: Ne, nikdo mi nic nenapsal, přece není normální, aby mi tam někdo smazal skoro přes 30 diskuzí a zpovědí.
Jirka F: Mail jsem poslal, psal jsem tam o chování admina Irsaila a taky jsem psal, že pokud to nebudou řešit dám to na Policii ČR a že už zjistí velmi rychle, co je admin Irsail za člověka.

Kepler

Já jsem se mezitím na ten web podíval, tak mě napadlo, jestli tvoje příspěvky nejsou v rozporu se základním posláním toho webu. Neznám ale jejich znění. V pravidlech taky mají, že zdůvodňovat své jednání nemusí a kdo si dovolí kritizovat adminy, znamená to okamžitý ban. Takže diktatura. Tys dokonce vyhrožoval policií, takže se nediv.

jirka F

Musíte se na něj obrátit přes e-mail v sekci kontakt,aby vám zdělil důvod proč jste vlastně dostal BAN.A uvidíte co napíše nebo nenapíše,dříve jsem na tom serveru pobýval také,ale nějakým záhadným způsobem se mě ztratil profil i když jsem se přihlašoval správně.