zjentek

Čemu se v životě věnujete?

Já se jím nechávám jen tak unášet. Čekám (a jsem docela i zvědav) kam mě to zanese. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Momentálně dělničině, ale v říjnu doufám nastoupím na MFF UK a budu studovat fyziku 😁👌

Další odpovědi
da ny

Všemu tomu, čemu musím (práce, poplatky, účty).
Všemu tomu čemu chci.
Všemu tomu, co mne baví, těší a zajímá.

Jsem raději, když si mohu některé věci naplánovat a určit předem.
Momenty překvapení a tzv. „hurá akce“, není moje hobby 😉
Ale i ty k životu patří.

elkon

Není to tvoje věc.

Rocker

Především rodině,naším psům,práci.Taky koníčkům-modelářství,cy­klistika,turis­tika,hudba,ur­bex,ježdění na motorce…

Rokio

Hlavně práci, podnikání, procházkám, arkádovým hrám, zvířatům a RPG hře, kde mám za avatara upíra.

Kromě toho navštěvuji sociální sítě.

da ny

Tondo, studuj.
Ale mysli i na to, aby Tě ta fyzika (po 40), také uživila!
Věda, to je řehole. Někteří vědci berou státní sociální podporu na bydlení.
Některá ta dělničina, člověka snáze uživí, čistá hlava, zodpovědnost nízká či žádná.

zjentek

Tóňa, VUML nám zrušili tož co nám ostává 🤷💁🤭

Tonda Káňa

🤣

zjentek

Elkon, PROČ JEŠTĚ NESPÍŠ!!?