bolak

Čeho se bojí váš pes?

Připadně kočka… králík, strašilka, cokoliv?

Nejlepší odpověď
briketka10

ségry yorkšír se nebojí nikoho, ale když jdu okolo cikánů, co se tu sjížděj nyní v hojném počtu a plaší i mého kocourka stylem, že na něj najíždějí koloběžkou a ječí kšíc kšíc, tak já ho navádím „vem si šupáka“, nebo „chyť zloděje“ tak na ně štěkne, a já se na ty cikány obořím jsem na ně drzá jako oni, jsou hrozně sprostí, jak na mě i na sousedy..to tu ani nemůžu psát..
ale kdybych to mrně pustila na volno nevím proč hned by všichni do jednoho zmizeli v bytě, mají panickou hrůzu i z tak malejch pejsků to nechápu..
já mít dobrmana jéje :D
Doplňuji:
a já vlastně neodpověděla žejo, takže můj kocourek se bojí těch cikánů a cokoliv udělá nějakou ránu dřív takový nebyl..

Další odpovědi
anonym

Moji malí psi se nebojí ničeho. S jedním obřím psem jsem musela předčasně ukončit nadějnou výstavní kariéru když poryv větru strhnul plachtu stánku na jedné výstavě a roloval ji po ploše.Od té doby se ten pes bál i náklaďáků a plachtou,byl velmi podezíravý u cirkusů,kios­ků,stanů atd.Jinému mému „drobečkovi“ se při procházce po louce „upšoukl“ nad hlavou jinak naprosto tichý létající balón,o kterém jsme neměli tušení.Málem jsme se oba úlekem poču…Já zůstala bez následků,ten pes podezíral všechno,co pocházelo shůry…:D

Lucijej

Naše kokřina se bojí vysavače a sekačky na trávu, to vždycky někam zaleze a když stroj vypneme, tak na něj začne útočit :o)

Damiana

Mám jorkšíra – a ti se (jak známo) nebojí nikoho a ničeho. Zpravidla se chovají tak, jako by se měl každý bát jich. A u mého Elvise to funguje.

martin14

Moje fenka se zatím bojí všeho je to ještě štěňátko.

Drap

Můj pes se bojí letadel a malých dětí.

kamila44444

Já osobně pejska nemám, ale pes kamarádky se bojí vody, malých psů :D, vysavače…

Kohut57

Moje fenka žijící na zahradě se bojí jedině o jídlo. Roztahuje okolo misky s masem přední, jak lachtan ploutve. Je to hrozný lakomec. Je ale fakt, že na oplátku přede mne přinesla minule myš.

ten který je

Můj pes se bojí opilích lidí a bezdomovců.Štěká na ně a bojí se jich.

anonym

Tak moje žena se bojí čehokoliv.

anonym

náš pes je rváč, serve se s cizím psem, s fenkou ne,jen se psem a jak vidí kočku, tak by mi i ruku s vodítkem urval, už jich pár zakousnul, i králíka,je to lovecký pes, měl už celou papuli rozpáranou od divočáka, i nohu, ale jak je hon, tak ožije nanovo, je to v něm…
Doplňuji:
chtěla jsem napsat TLAPU, ne nohu…:-))

honza19hk

náš pes se nebojí,ale sousedův pes zdrhá jakmile se u nás nastratuje nějaký traktor,bagr nebo něco podobného a že tý techniky máme hafo ani by se to sem možná nevešlo.
Ikdyž docela se divím,normálně psi na auta max štěkaj a tenhle zdrhne jak zbabělec.

elvan

Moje kotě se dost bojí bouřky, teď to tady dvakrát praštilo a utíkalo se schovat. A hadů – ty bylo vtipný, jednou se probudila u sebe v pelíšku a ještě ze spaní si myslela, že provázek, co jí leží u nohou, je had (nic jiného tam nebylo) a chudák strachy vyskočila jako jsem ji nikdy neviděla.

dagry

Můj pes, a to mám ohaře, se bojí tmy a rachejtlí na Silvestra.

briketka10

iv – na to jsem zapomněla, ale na to mám sirupeček z kozlíku a meduňky půl litříku za 100,– z lékárny na uklidnění, dala jsem to oběma do jídla po třech lžičkách hele a oba chrápali celej Silvestr rány, nerány :)

anonym

Bourky a rachejtli.
Ale mozna to jen tak hraje. Jsou to totiz jedine tyto 2 duvody, kdy ji poustim do domu. -iv-

bolak

nevím co říkáš, neslyším tě…

(diskuzi totiž nikdo nečte /:))

anonym

Ja chci vyhrat soutez o : Nejdelsi ucast na odpovedich s nejmensim poctem bodu. Chci vyhrat o nejmene oblibeneho uzivatle. ;-(
Jako v zivote, no !

anonym

Ja si tu pisu s Briketkou ! :-p