Morry

můj pes se jednou za čas zblázní

Mám doma fenu jezevčíka je strašně hodná, až na to že se jednou za čas zblázní a snaží se dostat do bytu. Ona je venku na dvoře a škrábe na naše dveře a kňučí. Když se dostane do domu běží až do kuchyně a tam si vleze pod stůl. Co s ní mám dělat? Je mi totiž líto když kňučí.

Nejlepší odpověď
chudst

Jsou mozne tri moznosti: bud nejaky zdravotni problem (ktery nepredpokladam). Nebo nejaky psychicky problem, ktery mohu rozdelit na dve casti. Zaprve – neceho se boji, zjistete ceho. (Neprobiha treba zrovna zkouska siren? Neleti kolem vrtulniky? Nebo i obycejne balony? Nehazi po ni nekdo kameny? Neprochazi kolem nejaky konkretni clovek, ze ktereho by mela strach? Apod.) Nebo zadruhe – ac je to mozna trosku usmevne, i psi maji deprese: chce byt s vami. Co je to vam neporadim. Musite na to prijit sama. Pro klid duse muzete zajit i za veterinarem, ale nemyslim, ze by on neco poradil.

Další odpovědi
MrGandy

Třeba se něčeho bojí.

Zajít za veterinářem vás nenapadlo? U mě by to bylo jediné možné řešení.

Toruk

Nejspíš potřebuje společnost. Psi jsou mnohem víc společenští, než si lidi (ti co je nechávají venku) dokáží představit. Záleží i na plemenu, některé je raději stále venku… ale jezevčík asi ne.