Avatar uživatele
Morry

můj pes se jednou za čas zblázní

Mám doma fenu jezevčíka je strašně hodná, až na to že se jednou za čas zblázní a snaží se dostat do bytu. Ona je venku na dvoře a škrábe na naše dveře a kňučí. Když se dostane do domu běží až do kuchyně a tam si vleze pod stůl. Co s ní mám dělat? Je mi totiž líto když kňučí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, anonym před 4637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Jsou mozne tri moznosti: bud nejaky zdravotni problem (ktery nepredpokladam). Nebo nejaky psychicky problem, ktery mohu rozdelit na dve casti. Zaprve – neceho se boji, zjistete ceho. (Neprobiha treba zrovna zkouska siren? Neleti kolem vrtulniky? Nebo i obycejne balony? Nehazi po ni nekdo kameny? Neprochazi kolem nejaky konkretni clovek, ze ktereho by mela strach? Apod.) Nebo zadruhe – ac je to mozna trosku usmevne, i psi maji deprese: chce byt s vami. Co je to vam neporadim. Musite na to prijit sama. Pro klid duse muzete zajit i za veterinarem, ale nemyslim, ze by on neco poradil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MrGandy

Třeba se něčeho bojí.

Zajít za veterinářem vás nenapadlo? U mě by to bylo jediné možné řešení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Nejspíš potřebuje společnost. Psi jsou mnohem víc společenští, než si lidi (ti co je nechávají venku) dokáží představit. Záleží i na plemenu, některé je raději stále venku… ale jezevčík asi ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek