Avatar uživatele
nikeroska

existuje nějaký přípravek na odpuzení psa/kočky? (ne na otravu)

Máme problém se sousedovým psem, který nám každý den přelézá plot. Máme na zahradě bazén, poměrně dost velký a máme strach aby ho cizí pes neprotrhl drápky (náš pes si zvykl že kolem něj nesmí chodit). Ptám se v zájmu sousedů, v případě protření by jim voda zalila zahradu. A domluvit se s nimi ať si psa hlídají nejde. Prosím poraďte, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10 před 3379 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nebude-li vadit okolo vašeho plotu aplikovaný čpavek prodává se běžně v drogerii, ale jen málo nastříkat rozprašovačem, hodně naředit je tam sice poměr, ale pozor, abys neuškodila svému psovi, takto se ho asi zbavíš..
Doplňuji:
jakmile několikrát přeleze plot a bude vědět, že je tam "něco" cítit co mu není zvlášť přijemné, tak si to snad rozmyslí..
Amoniak je nepříjemný plyn, působí potíže s dechem i s očima, proto pozor na svého pejska !! a opravdu toho dej MÁLO !! dbej pokynů na lahvi..
http://www.sdh-knl.tym.cz/…

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

http://www.dobre-krmeni.cz/…
http://www.ballistol.cz/…
http://www.srovnanicen.cz/…


Pak je tady možnost pořídit si medvěda, těch se fakt psy bojej (ale nesmí to bejt koala). A nebo zjistit čeho se pes bojí a tím ho limitovat > http://www.cz-pes.cz/… , ale je jasný že pokud se pes bojí třeba vysavače, tak obklopit celý plot vysavačema nebude zrovna levná záležitost....

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Amoniak se využívá i jako hnojivo. Je také meziproduktem při výrobě další důležité sloučeniny dusíku - kyseliny dusičné.

před 3379 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata