Avatar uživatele
bolak

Čeho jste se naposledy lekli?

BAF!

Teda krom tohohle…
Doplňuji:
No, já už viděl spoustu děsivejch věcí, včetně motorkáře kterej se normálně rozrazil…a nebo ne, Damiana tohle nemá moc ráda :) prostě, nic takovýho mě nikdy nevyděsilo, ale občas když jdu po vesnici a zničeho nic na mě za plotem vyskočí pes a začne štěkat na celý kolo, to ve mě vždycky hrkne. A úplně nejvíc mě vyděsí (a teď pozor) praskající petlahev. Když třeba otevřu nabo zavřu vokno, najednou se rapidně změní teplota v místnosti a zničehonic lupne petka, tak z toho mám vždycky tachykardie. Má to někdo podobně nebo strach z petlahví je čistě bolakova výsada?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, johana 56, hanny 2, barnajka, fablen, briketka10, Kohut57, anonym před 4353 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Kdy mně včera ve Fabii náhle přestal fungovat ventilátor a po chvíli též klimatizace. Obával jsem se nějakého zkratu a toho, že nakonec zůstaneme stát někde uprostřed vozovky, ale dojeli jsme v pořádku.
Mimochodem, neumíte někdo poradit kde může být problém?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elile

Když zahřměl hrom a já spadla do popelnice :DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Dneska ráno. Jedu autem, vjíždim do obce padesátkou, pohodička, za mnou auto, pár metrů přede mnou auto v protisměru a najednou auto vedle mě. (Předjížděla řidička co jela dvě, tři nebo víc aut za mnou.) Napřed jsem jí samozřejmě začala brzdit, potom si to ale rozmyslela a naštěstí se zase zařadila za mě. Lekla jsem se teda ale pořádně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

dnes na přechodu, když prudce zabrdilo auto, před sebou mělo další tři auta, mělo brzdy tak v perfektním stavu jinak by to byla nehoda jak vyšitá strášně sem se lekla toho hvízdotu :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

prievanu.
tie dvere fakt poriadne pleskli.
A tie slipy som dal do nákladov.

;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Děkuji ti za taktní ohleduplnost ohledně dédéóčka…
Víš, že s tou petkou máš recht, taky to se mnou škubne, je to fakt nepříjemné. Když jedeme do Mariánek, vozíme si v kufru hodně prázdných petek na „natankování“ pramenů. Naládujeme je z chladné chodby do auta, někde zastavíme na mlsku, vůz se vyhřeje a to si pak nepřej slyšet ten koncert – na to nemají ani mazlíci PET shop boys!
Jó a vadí mi praskání nábytku. Hlavně na chatě, kolem tma, les… Spíš, je ticho a najednou něco zčistajasna lupne, zavrzá skříň – jako když se v ní protahuje duch nebo co…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jednou za bouřky jsem likvidoval stromy spadlé přes silnici,když jsem zrovna odřezával pařez viděl jsem záblesky a ohromnou ránu za mnou.3 metry za mnou uhodil do obecního trafa blesk celé ho spálil až z něj začal téct olej.toho jsem se tehdá leknul jelikož jsem byl k němu zády a navíc řezal strom takže jsem se nevěnoval dění okolo. Soused zavolal hasiče jelikož hořel olej,takže jsem byl hned po ohlášení přes KOPIS povolán(společně s naší jednotkou) na výjezd k požáru toho trafa takže jsem od něj jel na stanici a zase zpátky jelikož jsem si musel na hasičku pro oblek.Takže kromě stromů i požár transformátoru.Ten den to byl náš 8 výjezd kvůli bouřce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Poslední týden se lekám při pohledu do zrcadla.Myslela jsem,že hůř už nikdy nebude,ale zjišťuju,že pořád může být hůř.Fotku po mě ale nechtěj:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

Když nám učitelka včera řekla, že si napíšeme malý testík z matiky a vyklubala se z toho čtvrtletka 😁 Protože tam bylo rýsování a stím nejsem kamaráád 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Neustále se lekám když si uvědomím že v nejbližší době budu muset navštívit zubaře.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Noční zvonění na mobil, po němž nezůstal žádný záznam v telefonu . A v telefonu se nikdo neozýval , jen šumění větru, jako z lesa. Upřesňuji , že to nebyla halucinace ani sen, byli jsme u toho dva.
Doplňuji:
A pak jsme zjistili, že ve stejný den a čas záhadně zemřel před dvěma roky známý člověk. Dost stašidelné, co?

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Zvuk z praskajících petlahví je fakt na leknutí,ale to přežiju.Včera večer venčím mýho jorkšírka a najednou – kde se vzaly,tu se vzaly – přiběhly 2 vobludy – psi – bez koše a bez vodítka – a očichávají mně i mýho pejska..Modlila jsem se,aby Kendy nezavrčel a vobludy ho neztáhly z kůže.Zmohla jsem se akorát na – "Pomóc,já se bojím!"A páníčci v pohodě – kluk a holka – říkají "Oni vám nic neudělají!"Jeden z těch psů nabral čumákem mýho pejska a ten udělal něco jako přemet.Pak teda odběhli,ale ve mě by se " krve nedořezal!"Ach jo,to jsou teda šoky!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

iceT: fotku jsem chtěl u jiný otázky, u tý s těma prstama, takže pokud ti z hlavy čouhá jedenáctej prst, tak ji pošli, ale jinak nemusíš…a hele, teď koukám že fotku máš vlastně i tady…ale neboj, tak špatný, teda když vezmeme v potas tu absenci prstové anomálie, která ti podstatně ubírá na zajímavosti, to zase není..

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Než jsem otázku otevřela, první mne napadla PETka a vida, nejsem v to sama.

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

lenko to bych si i cvrkla já a matika z tý jsem měla vždycky 4 někdy jsem ji uhrála na trojku to když jsem se ulila a ségra mi pak řekla co se psalo a doučovala mě stylem "tý seš ták blbá to nevíš jak se počítá á plus bé to celý na druhóu v závorce – á-bé na druhóu a já byla v tu ránu, jako malý bé..

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek