bolak

Čeho jste se naposledy lekli?

BAF!

Teda krom tohohle…
Doplňuji:
No, já už viděl spoustu děsivejch věcí, včetně motorkáře kterej se normálně rozrazil…a nebo ne, Damiana tohle nemá moc ráda :) prostě, nic takovýho mě nikdy nevyděsilo, ale občas když jdu po vesnici a zničeho nic na mě za plotem vyskočí pes a začne štěkat na celý kolo, to ve mě vždycky hrkne. A úplně nejvíc mě vyděsí (a teď pozor) praskající petlahev. Když třeba otevřu nabo zavřu vokno, najednou se rapidně změní teplota v místnosti a zničehonic lupne petka, tak z toho mám vždycky tachykardie. Má to někdo podobně nebo strach z petlahví je čistě bolakova výsada?

Nejlepší odpověď
dudu

Kdy mně včera ve Fabii náhle přestal fungovat ventilátor a po chvíli též klimatizace. Obával jsem se nějakého zkratu a toho, že nakonec zůstaneme stát někde uprostřed vozovky, ale dojeli jsme v pořádku.
Mimochodem, neumíte někdo poradit kde může být problém?

Další odpovědi
Elile

Když zahřměl hrom a já spadla do popelnice :DD

Syd

Dneska ráno. Jedu autem, vjíždim do obce padesátkou, pohodička, za mnou auto, pár metrů přede mnou auto v protisměru a najednou auto vedle mě. (Předjížděla řidička co jela dvě, tři nebo víc aut za mnou.) Napřed jsem jí samozřejmě začala brzdit, potom si to ale rozmyslela a naštěstí se zase zařadila za mě. Lekla jsem se teda ale pořádně.

briketka10

dnes na přechodu, když prudce zabrdilo auto, před sebou mělo další tři auta, mělo brzdy tak v perfektním stavu jinak by to byla nehoda jak vyšitá strášně sem se lekla toho hvízdotu :(

arygnoc

prievanu.
tie dvere fakt poriadne pleskli.
A tie slipy som dal do nákladov.

;)

Damiana

Děkuji ti za taktní ohleduplnost ohledně dédéóčka…
Víš, že s tou petkou máš recht, taky to se mnou škubne, je to fakt nepříjemné. Když jedeme do Mariánek, vozíme si v kufru hodně prázdných petek na „natankování“ pramenů. Naládujeme je z chladné chodby do auta, někde zastavíme na mlsku, vůz se vyhřeje a to si pak nepřej slyšet ten koncert – na to nemají ani mazlíci PET shop boys!
Jó a vadí mi praskání nábytku. Hlavně na chatě, kolem tma, les… Spíš, je ticho a najednou něco zčistajasna lupne, zavrzá skříň – jako když se v ní protahuje duch nebo co…

honza19hk

jednou za bouřky jsem likvidoval stromy spadlé přes silnici,když jsem zrovna odřezával pařez viděl jsem záblesky a ohromnou ránu za mnou.3 metry za mnou uhodil do obecního trafa blesk celé ho spálil až z něj začal téct olej.toho jsem se tehdá leknul jelikož jsem byl k němu zády a navíc řezal strom takže jsem se nevěnoval dění okolo. Soused zavolal hasiče jelikož hořel olej,takže jsem byl hned po ohlášení přes KOPIS povolán(společně s naší jednotkou) na výjezd k požáru toho trafa takže jsem od něj jel na stanici a zase zpátky jelikož jsem si musel na hasičku pro oblek.Takže kromě stromů i požár transformátoru.Ten den to byl náš 8 výjezd kvůli bouřce.

iceT

Poslední týden se lekám při pohledu do zrcadla.Myslela jsem,že hůř už nikdy nebude,ale zjišťuju,že pořád může být hůř.Fotku po mě ale nechtěj:-)

lenka.seda

Když nám učitelka včera řekla, že si napíšeme malý testík z matiky a vyklubala se z toho čtvrtletka 😁 Protože tam bylo rýsování a stím nejsem kamaráád 😁

ten který je

Neustále se lekám když si uvědomím že v nejbližší době budu muset navštívit zubaře.:-(

Kohut57

Noční zvonění na mobil, po němž nezůstal žádný záznam v telefonu . A v telefonu se nikdo neozýval , jen šumění větru, jako z lesa. Upřesňuji , že to nebyla halucinace ani sen, byli jsme u toho dva.
Doplňuji:
A pak jsme zjistili, že ve stejný den a čas záhadně zemřel před dvěma roky známý člověk. Dost stašidelné, co?

hanny 2

Zvuk z praskajících petlahví je fakt na leknutí,ale to přežiju.Včera večer venčím mýho jorkšírka a najednou – kde se vzaly,tu se vzaly – přiběhly 2 vobludy – psi – bez koše a bez vodítka – a očichávají mně i mýho pejska..Modlila jsem se,aby Kendy nezavrčel a vobludy ho neztáhly z kůže.Zmohla jsem se akorát na – "Pomóc,já se bojím!"A páníčci v pohodě – kluk a holka – říkají "Oni vám nic neudělají!"Jeden z těch psů nabral čumákem mýho pejska a ten udělal něco jako přemet.Pak teda odběhli,ale ve mě by se " krve nedořezal!"Ach jo,to jsou teda šoky!

bolak

iceT: fotku jsem chtěl u jiný otázky, u tý s těma prstama, takže pokud ti z hlavy čouhá jedenáctej prst, tak ji pošli, ale jinak nemusíš…a hele, teď koukám že fotku máš vlastně i tady…ale neboj, tak špatný, teda když vezmeme v potas tu absenci prstové anomálie, která ti podstatně ubírá na zajímavosti, to zase není..

Sůwa

Než jsem otázku otevřela, první mne napadla PETka a vida, nejsem v to sama.

briketka10

lenko to bych si i cvrkla já a matika z tý jsem měla vždycky 4 někdy jsem ji uhrála na trojku to když jsem se ulila a ségra mi pak řekla co se psalo a doučovala mě stylem "tý seš ták blbá to nevíš jak se počítá á plus bé to celý na druhóu v závorce – á-bé na druhóu a já byla v tu ránu, jako malý bé..