zzzzz

Lekli jste se?

Nikdy nepochopím, proč chce mít někdo „hubu“ jak potlučený boxer.

http://www.go­ogle.cz/search?q=ne­poveden%C3%A9+pl­astiky&hl=cs&prm­d=imvns&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=Gp9jT62ML4­_CtAb6q628BQ&sqi=2&ved=0­CCMQsAQ&biw=1024&bih=564

Nejlepší odpověď
briketka10

udělalo se mi špatně z těch ksichtů !!
nikdy bych tam nešla i kdyby mi odpadla obě prsa, to si nechám udělat vycpávky a budu nosit plandavou podrpdu než být znetvořená 😁
Doplňuji:
Aramah „neblbni“ kamarádce se to moc nepovedlo má divný tmavý jizvy !!

ale asi záleží kdo plastiku dělá, nevím..

Další odpovědi
ondra07

To je hrůza. :) Já bych na plastiku nešel, ani kdyby to bylo zdarma… Protože nechci riskovat něco , co se třeba nepovede…

aramah

Tak tomu bych nevěřila.

A to jsem si chtěla nechat udělat víčka.
ZZZZZ díky, už nechci :(

Drap

Jo.......lekl. Nechápu už samotnou podstatu plastik . Proč to někdo postupuje ? Chápu to ze zdravotních důvodů a podobně. Ale to, že si mne příroda udělala jinak, než je můj ideál krásy, pžece neni důvodem k tomu, abych nechal do sebe z bůhdarma řezat

pizlicka

PROC?protoze tito lide nepochopili,ze v prirozenosti je krasa.