P70

Čeho je ve světě málo?

Zajímalo by mě čeho je ve světě, popřípadně v našich končinách málo a spíše mám na mysli materiální věci. Dík

Odpovědi
Kulpix

Pokud se chytří a schopní lidé berou jako materiál, tak oni.

zvonisek

Lásky, míru a ohleduplnosti.

Kepler

Nevím jak ve světě, ale u nás je málo kvalitních výrobků za rozumné ceny. Zdá se, že většina výrobců se snaží šidit za každou cenu – na materiálech, kvalitě provedení, trvanlivosti. Je to mrhání materiálem a lidskou prací. Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné šmejdy.

zjentek

Mezi obézními to na první pohled není tak vidět, ale žrádla je málo!

ivzez

Spíše materiální věci, takže nejen je.

Materiální věci podle mne v našich končinách nechybí.
Ale empatie a rozumu je nedostatek…

Lgee

Hezkých holek