jirka F

Byli jste někdy duchem v oblacích?

Nevnímali jste co vám kdo říká a jen zasněně hleděli do prázdna?

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych, že v mládí jsem víc snila, myšlenky se vznášely v oblacích.

Ale realita byla jiná, ta se musí splnit jen na zemi. Ale všechny sny se nesplnily, něco opravdu zůstalo jen ve hvězách.

, Dnes už víc vzpomínám, ale na snění nezapomínám. Jenže vzpomínky jsou rájem, z něhož nemůže být vyhnáni. Zůstává naděje, ta umírá poslední.

Občas to vidím takto:

"Snít o něčem nepravděpodobném má své jméno. Říká se tomu naděje.“

Jostein Gaarder

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/276424-jostein-gaarder-snit-o-necem-nepravdepodobnem-ma-sve-jmeno-rika-s/

Další odpovědi
Rokio

Ano, mnohokrát. Není to nic neobvyklého.

DoTazatel

Snad denně… neustále se nechávám vlastními myšlenkami a představami někam unášet až přestávám vnímat realitu. Fantasta už od mala :D

Jiří Bohumil

Jo, jo. Kdysi dávno, když jsem se zamilovával a láska byla opětována. Ale většinou jsem pak, z tohoto stavu, opět, poměrně snadno, „vystřízlivěl“. Pouze v tom posledním případě ne. A i dnes se mi stává, že někdy nevnímám co mi (nynější protějšek) co říká a ne „zasněně“ hledím do prázdna. Za což si to většinou „slíznu“.:-)))