Kelt

Má někdo zkušenosti s magií, čarodějnictvím, vyvoláváním důchů a pod?

Na trhu je dostatek podobné literatury a existují speciální obchody, kde jde některé předměty koupit. Ale tak jako angličtinu má asi každý, ne každý umí mluvit anglicky. Proto mne zajímá, jestli někdo už nějaké rituály zkoušel a zda dosáhl nějakého výsledku, který lze připsat magickému vlivu. Čeho jste dosáhli a jaké jste měli pocity? Povzbudilo vás to, nebo jste dostali strach?

Nejlepší odpověď
Agneta

U tvých otázek bych často musela odpovědět stereotypně : „co je ti do toho?“
(s prominutím):DDD
Tohle je – alespoň pro mne – dost intimní otázka. Fakt bych raději pověděla moje erotická dobrodružství, než tohle, tak zatím takhle… :DDD

Další odpovědi
Terézina

Ježiši, nesnáším lidi, kteří věří na duchy a myslí si, že v jejich pokoji straší nebo je chtějí vyvolávat. Proboha lidi!