Kemily

Je skutečně vyvolávání duchů tak nebezpečné?

Máte někdo zkušenosti s vyvoláváním duchů? Protože v podobné bytosti věřím, už jsem se o to snažila. Bohužel se nestalo vůbec nic a docela mě to mrzelo.

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Nikdy to nebylo potvrzeno ani vyvráceno. Věřím tomu, že stále existují nevysvětlitelné jevy a záhady. Jako děcka jsme s tím samozřejmě blbli ale nikdy se nestalo nic zvláštního. Jako nějaké zvuky nebo náhody jo ale taky je to tím, že u těchto seancí člověku trochu pulzujou nervy. Ono vyvolávat duchy ve starým domě na půdě někde na samotě to jako nervičky pracujou.

Další odpovědi
Drap

Myslím že nebezpečné to je pouze pro psychiku a duševní zdraví.