Kejbý

Viděli jste někdy ducha?

Moje kamarádka viděla ducha.Já ji věřím a tak trochu mě to vykolejilo.Viděl ducha ještě někdo a kolikrát?Zajímají mě veškeré detaily.Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Neviděl,ale cítil!

marťa382

Já zatím ne.

ajaxy

Ahoj. Já jsem zažila zrovna minulý víkend setkání s několika duchy najednou.Cítila jsem jejich přítomnost a táké se mi je podařilo vyfotit a změřit speciálními přístroji na paranormální aktivity.Někdo je dokonce i viděl nebo mu hýbali s věcmi.Toto vše jsem zažila s ostatními účastníky během jediného víkendu na úžasném kurzu, kde jsme byli ubytování přímo na středověkém hradě.Jedná se o kurz záhad tajemna a paranormálních jevů.
Pokud chceš zažít super víkend se stejně zaměřenými lidmi, setkat se s duchy a zároveň se o tom něco dovědět, tak ti to fakt doporučuju!!! 🙂Více info aja.malkova@seznam.cz