zjentek

Byli byste pro zavedení povinného školního předmětu- hospodářství?

Povinně pro všechny občany i budoucí občany, bez zaměření.

Nejlepší odpověď
Drap

Příliš obecná otázka. Hospodářství? Jaké? Nebo by se spíše jednalo o hospodaření? Finanční gramotnost se na některých školách vyučuje.

Další odpovědi
led

hospodářství od slova hospodářit, ne od slova hospoda

Neškodilo by, kdyby se ve školách už od dětství vyučovaly alespoň základní informace o ekonomice hospodáření.

Hlada

Byl bych pro mnohem větší změny. Osnovy jsou velmi zastaralé, školní znalosti už dávno neodpovídají potřebám současného života.

aliendrone

led, Drap>>> Štěstí, že jde jen o diskuzi. Být to odpovědi, tak mám dilema KOMU dát nominaci. 😉 😁 😁

zjentek

A zde by se učilo hospodařit (se svým/na svém) a vše okolo, jako současně bravurně zvládají už jen chodící fosilie. Ne jen z konta v bance je člověk živ.

led

zjentku krásně řečeno, Vaše chodící fosílie 😁:-D:-P

Drap

A ten kdo by nic neměl, tak by se tedy neměl co učit a chodil by za školu?

zjentek

Každý normální člověk má své hospodářství, no ne? No a nenormální by mohli chodit třeba do zvláštní, kde by místo „hospodářství“ byly „pracovky“.

led

Drap, ten by chodil na vyšší ekonomickou, učit se žebrat, podvádět a krást penízky.

Drap

Potom by tedy mohl hned přestoupit do parlamentu.