kastrololej

Byla tato situace vyřešena v souladu se zákony ČR?

Nějaká partička v podroušeném stavu dělala v pozdních nočních hodinách hluk přes celé sídliště. Někdo zavolal městskou a po průjezdu jejich auta se zapnutým majákem hluk ustal. Po chvíli, ale partička posilněná alkoholem začala vykřikovat „Sláva Ukrajině!“. Náhle se ozvala strašná rána (asi někdo hodil z okna dělobuch) a hned na to se ozval chraplavý mužský hlas, který zařval „Iditě damoj i vykrikivaj eto v okopach !!!“. Od tohoto momentu už byl na sídlišti klid.

Odpovědi
elkon

Účel světí prostředky.

zjentek

IMHO byla vyřešena v souladu s právy občana, ale já nejsem právník, jen občan snažící žít fér.

Pepa25

Ne, ale to dobře víte (páchání přestupku nelze řešit spánáním jiného).
Další účet, trolle?